Ieškomas Kaune nepilnametes auklėjęs vyras: nulaužęs veidrodėlį, motorolerį grasino numesti nuo tilto – Kas vyksta Kaune

Ieškomas Kaune nepilnametes auklėjęs vyras: nulaužęs veidrodėlį, motorolerį grasino numesti nuo tilto

R. Tenio ir Kauno apskr. VPK nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet liepos 12 d. apie 22.30 val. Kaune, Jonavos g., pėsčiųjų ir dviračių take, nenustatytas vyras užsipuolė nepilnametes.

Kaip rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai, pasipiktinęs, kad nepilnametės su motorine transporto priemone prieš tai važiavo dviračių taku, vyras tyčia nulaužė motorolerio veidrodėlį ir numetė jį nuo tilto. Nulaužęs ir kitą veidrodėlį, bandė jį mesti į nepilnametę, taip pat grasino nuo tilto numesti ir motorolerį.

Nuotraukoje užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui svarbios informacijos. Gyventojų, atpažįstančių šį vyrą, žinančių jo buvimo vietą ar galinčių suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu 8 700 65 093 arba rašyti el. p. ruta.miseviciene@policija.lt.

Ieškomas vyras / Kauno apskr. nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo sk. prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA