Tokio vaizdo skaitytojas nematė: į Kauno patikros punktą – su „Bolt“ paspirtuku – Kas vyksta Kaune

Tokio vaizdo skaitytojas nematė: į Kauno patikros punktą – su „Bolt“ paspirtuku

Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ antradienio popietę pasiekė kiek netikėtas vaizdelis iš mobiliojo koronaviruso patikros punkto Jonavos gatvėje. Išsitirti dėl infekcijos mergina čia atvyko tiesiog „Bolt“ paspirtuku. Skaitytojui toks elgesys pasirodė neleistinas, tačiau Kauno poliklinikos atstovai nurodo, kad priimami net ir atvykusieji pėsčiomis.

„Tikriausiai, net darbuotojai tiek pavargę nuo karantino, kad nepamena, kokios taisyklės pas juos galioja. Žmonės tikėjo, kad testą punkte galima atlikti tik su automobiliu – tai rodo ir užrašai, bet „Bolt“ paspirtuku atskriejusiai merginai jie negalioja“, – svarstė portalo skaitytojas.

Kaip pažymėjo taksi vairuojantis vyras, transporto neturintys žmonės kviečia taksi ir moka nemažus pinigus, kad nuvyktų į patikros punktą. Kelionė pirmyn ir atgal esą atsieina 20 eurų, iš Linksmakalnio klientą yra tekę vežti ir už 50 eurų – punkto lankytojams neva prisakyta, kad testą pasidaryti galima tik atvykus automobiliu.

„Kitas klausimas, kam reikalingas asmuo, kuris tikrina žinutes ir parodo, kur važiuot? Aš suprantu kai dirba kelios palapinės, bet kai mokami pinigai važiavimo kryptį nurodančiam vairuotojui, o eilė juda tiek vienu keliu, atrodo mažų mažiausiai juokinga“, – pastebėjimais dalijosi skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su mobilaus patikros punkto darbą organizuojančiu Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinio vadovu Justinu Dzidzevičiumi, vis dėlto, šis patikino, kad punkte priimami ir atvykstantieji pėsčiomis, nors rekomenduojama atvažiuoti automobiliu.

„Jei nėra galimybės, būna visko – atvažiuoja motociklais, vasaros metu pasitaiko įvairių situacijų. Nenorėdami žmonėms sudaryti nepatogumų, tuos keblumus suprantame ir priimame išsitirti“, – teigė J. Dzidzevičius.

Jis nurodė, kad Kauno kempinge (Jonavos g. 51A) įrengtame patikros punkte šiuo metu per dieną paimama 300-400 mėginių, skaičiai nėra dideli. Tiksli informacija apie koronaviruso patikros punktuose esančias laisvas vietas pateikiama čia.

Daugiau nei prieš metus Jonavos gatvėje atidarius mobilų tyrimų paėmimo punktą, skelbta, kad čia draudžiama išlipti iš automobilio ir atverti langą, kol nebus nurodyta kitaip. Vėliau asmuo instruktuotas, kaip vykdoma tepinėlio paėmimo procedūra, be asmens tapatybės dokumento buvo privaloma turėti ir lapą su užrašytu telefono numeriu, kurį reikėjo padėti automobilio salone.

Visgi dabar Karštosios linijos 1808 portale pateikiamos taisyklės jau ne tokios kategoriškos: „Atvykite į mobilųjį punktą nurodytu adresu jums paskirtu laiku (ne anksčiau nei 10 min. iki paskirto laiko). Atvykus į mobilųjį punktą vykdykite mobiliojo punkto darbuotojų nurodymus. Su savimi turėkite gautą Karštosios linijos 1808 registracijos žinutę ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.“

Daugiau informacijos apie registraciją tyrimui ir vakcinacijai rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.