Du jaunuoliai Aleksote prisidirbo: kelionę baigė veidu į asfaltą – Kas vyksta Kaune

Du jaunuoliai Aleksote prisidirbo: kelionę baigė veidu į asfaltą

Skaitytojo nuotr.

Sekmadienio vakarą Aleksote įamžintas dviejų jaunuolių sulaikymas. Nusižengę Kelių eismo taisyklėms, vėliau pasimatavo ir antrankius.

„Aleksote, prie „Iki“ parduotuvės sulaikymas kažkoks. Kaukėti pareigūnai guldė jaunuolius ant žemės“, – sekmadienio vakarą pranešė skaitytojai. Kaip paaiškėjo, jaunuoliai pažeidė Kelių eismo taisykles, o vėliau pasipriešino teisėtiems reikalavimams ir necenzūriniais žodžiais išplūdo pareigūnus – už tokius veiksmus nuleisti garą jaunuoliams teko gulint veidu į asfaltą.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo komisariato atstovai, vakar, liepos 18 dieną, apie 19.05 val. Veiverių g., Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai dėl KET pažeidimo sustabdė automobilį „Renault“, nepaisiusį raudono šviesoforo signalo.

Į įvykio vietą išvyko Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai, kurie nustatė, kad automobilį vairavo 1992 metais gimęs neblaivus, teisės vairuoti neturintis vyras.

Vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumas (0,96 prom.) ir surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl vairavimo neturint tam teisės ir esant neblaiviam bei važiavimo esant draudžiamam šviesoforo signalui.

Kartu buvęs taip pat neblaivus (0,91 prom.) 2001 metais gimęs keleivis bandė priešintis pareigūnams, vartojo necenzūrinius žodžius ir buvo pristatytas į policijos komisariatą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA