Viena geriausių Europos ekonomikos ir verslumo mokytojų pripažinta pedagogė iš Kauno – Kas vyksta Kaune

Viena geriausių Europos ekonomikos ir verslumo mokytojų pripažinta pedagogė iš Kauno

Lietuvos Junior Achievement nuotr.

Didžiausias Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021″ iš Vilniaus tiesiogiai transliuotuose jaunimo verslų apdovanojimuose pagerbė šių metų geriausiuosius: versliausius Europos moksleivius ir studentus, taip pat pirmą kartą – šauniausius europinio „Junior Achievement“ tinklo, jaunimo antreprenerystės ugdymo programos „AcceleratorX“ mokytojus. Antrąją vietą „Metų mokytojo“ apdovanojimuose pelnė Kauno „Saulės“ gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytoja Laima Girdauskienė, per daugiau nei du dešimtmečius užauginusi bei darbo rinkai paruošusi ne vieną šiandienos lyderį.

Pasak Salvatore Nigro, Europos „Junior Achievement“ vadovo, pirmą kartą organizuojamais „Metų mokytojo“ apdovanojimais siekiama įvertinti ir padėkoti mokytojams už jų partnerystę bei svarbų vaidmenį įkvėpiant ir motyvuojant jaunus žmones, padedant jiems atrasti savo vidinį potencialą ir paskatinant juos tikėti savo galia keisti pasaulį.

„Mokytojai yra kertiniai žmonės įgyvendinant „Junior Achievement“ programas ir ugdant verslumo, finansinio raštingumo bei plėtojant inovatyvų jaunimo švietimą. Viena geriausių Europos mokytojų pripažinta L. Girdauskienė yra puikus to pavyzdys – tokių atsidavusių mokytojų dėka šimtai tūkstančių jaunuolių visoje Europoje kasmet dalyvauja mūsų programose, mokosi, tobulėja, ruošiasi karjerai ir kloja tvirtus pamatus savo sėkmingai ateičiai“, – festivalio organizatorių pranešime spaudai cituojamas S. Nigro.

Pripažinimo sulaukę pedagogai apdovanoti specialiaisiais prizais, kuriuos įsteigė apdovanojimo iniciatorius – strateginis „Lietuvos Junior Achievement“ investuotojas „UPS“ Lietuvoje.

„Mokytojas yra vienas svarbiausių žmonių kiekvieno iš mūsų gyvenime. Mokytojai yra mūsų įkvėpėjai, kiekvieną dieną mokykloje vedantys mokinius pirmyn. Jie yra mūsų antreprenerystės herojai, tikintys beribiu jaunų žmonių potencialu. Už kiekvieno kūrybingo, drąsaus ir iniciatyvaus mokinio ar studento, kuriuos matome „Junior Achievement“ programose, visų pirma stovi kantrus ir atsidavęs pedagogas. Norėjome mokytojus pastebėti, įvertinti, parodyti jiems išskirtinį dėmesį bei pasakyti didelį ačiū“, – sako „UPS“ Lietuvoje bendraįkūrėjas, „Lietuvos Junior Achievement“ valdybos pirmininkas Vladas Lašas.

Antrąją vietą tarp geriausių mokytojų užėmusi L. Girdauskienė sako, kad šis apdovanojimas – tai nuoseklaus jos ir mokinių bendro darbo rezultatas. Dėl to ji labiausiai už viską yra dėkinga savo mokiniams: jų pastangos, atkaklus darbas bei emocijos ją labiausiai ir motyvuoja imtis vis naujų projektų.

„Niekam neprilygsta mokinių žibančios akys, kai jie, dar būdami mokyklos suole, sukuria sėkmingą verslą. Šiandienos mokinys yra ištroškęs ne teorijos, bet tikros ir gyvos patirties. Mokykloje kurdami jaunąją bendrovę mokiniai supranta, kad ne idėja svarbiausia, o darbas komandoje, kad verslas – tai ne pinigai, o, pirmiausia, nuolatinis darbas. Tai yra nuostabi gyvenimo pamoka. Džiaugiuosi, kad galiu padėti skleistis mokinių kūrybiškumui, drąsai, atsakomybei ir svarbioms jų asmeninėms kompetencijoms“, – sako Europoje įvertinta pedagogė iš Kauno.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.