Penktadienio vakarą Šilainiuose privatus vaikų baseinas tapo suaugusiųjų VIP pasilinksminimo vieta – Kas vyksta Kaune

Penktadienio vakarą Šilainiuose privatus vaikų baseinas tapo suaugusiųjų VIP pasilinksminimo vieta

Asociatyvi, Skaitytojo, R. Tenio nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Lietuvoje užsibuvę karščiai turbūt daugelį traukia prie vandens telkinių ar baseinų. Tačiau Šilainiuose esančiame namų kvartele vaikams atsivėsinti skirtas baseinas vakarą iš penktadienio į šeštadienį tapo naktinio suaugusių VIP vakarėlio epicentru. Garsi muzika, klyksmai ir alkoholis iki pat 3 valandos nakties, neleido šalia gyvenantiems kaimynams ramiai išsimiegoti.

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietė, kuri tapo šio neeilinio vakarėlio Baltu pr. liudininke. Kaip ji pasakojo, vakarėlis įsisiūbavo taip, kad net du kartus į vietą vyko policijos pareigūnai.

Vaikams skirtas baseinas tapo vakarėlio traukos centru

Kaip nurodė skaitytoja, vakarėlio pradžia įvyko apie 13 valandą, kai prie baseino, kurį gyventojai buvo įrengę vaikams, po truputį pradėjo rinktis tėvai su vaikais. Iki pat 19-20 val. vakaro buvo gana ramu, tačiau tada kompanija aplink baseino teritoriją pradėjo stipriai augti.

Augančioje ir po truputį įsidrąsinusioje kompanijoje pradėjo lietis alkoholis, vis garsiau girdėjosi muzika, švilpimai, į baseiną vyrai pradėjo mėtyti moteris. Ir visa tai vyko, kol aplinkui dar šmirinėjo vaikai, neramios nakties įvykius prisimena kaunietė.

Triukšmo ir vykstančių orgijų neapsikentę kaimynai 22 valandą iškvietė policiją. Tiesa, susirinkusiuosius atvykę ekipažai nuramino ne ilgam.

„Atvyko pareigūnai, įspėjo žmones, tačiau jiems išvažiavus po truputį vėl didėjo muzikos garsas ir žmonių skleidžiamas triukšmas“, – pasakojo kaunietė.

Galiausiai, 1 valandą nakties kaimynai vėl kreipėsi į Kauno Vyriausiąjį policijos komisariatą. Po poros valandų atvykę policijos pareigūnai dalyviams išrašė protokolus ir nelegaliam vakarėliui teko pasibaigti.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato specialistas patvirtino, kad buvo gauti keli pranešimai iš nepatenkintų kaimynų dėl Baltų pr. 193 vystančio vakarėlio.

Atvykę pareigūnai iš pradžių sudrausmino vakarėlio dalyvius, o po to ėmėsi griežtesnių priemonių – protokolų, nurodė jis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.