Atsinaujinęs Kauno Jachtklubas tapo ne tik kauniečių, bet ir turistų traukos centru – Kas vyksta Kaune

Atsinaujinęs Kauno Jachtklubas tapo ne tik kauniečių, bet ir turistų traukos centru

Organizatorių nuotr.

Pavasarį Kauno Jachtklubo teritorijoje duris atvėręs restoranas „Marina Taste Gallery“ reikšmingai pakeitė kauniečiams puikiai pažįstamos vietos veidą. Šiandien į vieną vaizdingiausių Kauno marių pakrančių sugrįžta ne tik miesto gyventojai, bet atvyksta ir vietos bei užsienio turistai. Išskirtine aplinka mieste garsėjanti vieta jau keletą mėnesių džiugina ir ypatingu patiekalų bei tik čia gaminamų kokteilių meniu.

„Vos prisilietus prie Kauno Jachtklubo teritorijoje daugelį metų veikusio objekto tapo aišku, jog ši vieta svarbi ne tik Kauno, bet ir kitų Lietuvos miestų gyventojams. Džiaugiamės, kad per kelis mėnesius Kauno Jachtklubas tapo vis labiau ir labiau lankomas, o lankytojus vilioja tiek mūsų restorano teikiamos paslaugos, tiek pati vieta, leidžianti mėgauti Kauno marių įlankos uosto peizažu“, – sako restorano „Marina Taste Gallery“ vadovas.

Marina Taste Gallery restoranas / Organizatorių nuotr.

Nors atsinaujinusiame Kauno Jachtklube šurmulio netrūksta ir darbo dienomis, daugiausiai lankytojų čia – savaitgaliais. Kiekvieną vasaros penktadienį ir šeštadienį „Marina Taste Gallery“ vasaros terasa klientus pasitinka su restorano didžėjų komandos parinktais muzikiniais takeliais, padedančiais kurti dar gyvesnę vakaro atmosferą. Atsižvelgiant į didelį klientų susidomėjimą, norintiems su draugų kompanija pasibūti terasoje savaitgalio dienomis ar vakarais, „Marina Taste Gallery“ komanda pataria stalelius rezervuoti iš anksto.

Profesionalaus miksologo kokteiliai ir europietiškos virtuvės patiekalai

Tiesa, lankytojų traukos priežastis – ne vien muzika ir puikus vaizdas. Europietiška virtuve pagrįstas restorano meniu šefų sukurtas taip, jog jame savo skoniui patiekalų galėtų rasti kiekvienas. Tarp populiariausiųjų šiandien, pasak restorano vadovo, yra midijos, lašiša, ypatinga restorane gaminama žuvienė, risotto bei vištienos patiekalai.

Marina Taste Gallery restoranas / Organizatorių nuotr.

Na, o bene daugiausiai nuostabos klientų gretose sulaukia ypatingieji restorano kokteiliai.

„Restorano naujiena – sezoninis kokteilių meniu. „Marina Taste Gallery“ baro komandoje dirbantis profesionalus kokteilių miksologas Vilius parengė specialios receptūros kokteilius, įkvėptus mus supančios Jachtklubo aplinkos. Šiuo metu tarp populiariausiųjų galime išskirti „Summer Wave“ kokteilį su pasiflorais, kokteilį „Jachta“ su obuoliais bei čili pipirais bei, žinoma, klasikinius „Pina Colada“ „Mai-Tai“ bei „Cosmopolitan“ kokteilius. Šaltuoju metu sezoninį meniu planuojame papildyti ir karštaisiais kokteiliais“, – sako restorano „Marina Taste Gallery“ vadovas.

Restorano vadovo teigimu, tiek kokteiliai, tiek patiekalai „Marina Taste Gallery“ gaminami akcentuojant šviežumą ir kokybę.

Kaimynystėje – krosnyje keptos picos ir grill patiekalai

„Į bendrą, atsinaujinusio Kauno Jachtklubo peizažą labai džiugu priimti ir ką tik duris atvėrusį krosnyje keptų picų bei grill patiekalų restoraną „Iešmas ir ližė“. Galiu patikinti, jog mūsų kaimynų gaminamas maistas vertas didžiausių pagyrų“, – sako restorano „Marina Taste Gallery“ vadovas.

Marina Taste Gallery restoranas / Organizatorių nuotr.

Adresu R. Kalantos 124, Kaunas įsikūręs restoranas dirba kasdien. Pirmadieniais-trečiadieniais nuo 12 iki 22 val., ketvirtadieniais – nuo 12 iki 23 val., penktadieniais – nuo 12 iki 1 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 1 val., o sekmadieniais – nuo 10 iki 22 val.

Vasaros terasos renginių programą bei restorano meniu naujienas galima sekti ČIA. Rezervuoti stalelį draugų kompanijai ar vietą asmeninei šventei galima telefonu +37064852220 arba susisiekus asmenine „Facebook“ žinute.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.