„Žalgirio“ arenos gimtadienio proga – išskirtinis G. Paškevičiaus koncertas – Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ arenos gimtadienio proga – išskirtinis G. Paškevičiaus koncertas

Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 29 dieną į šalia „Žalgirio“ arenos esančią „Pakrantės“ renginių erdvę atvyks Lietuvos muzikos scenos grandas Gytis Paškevičius, surengsiantis išskirtinį koncertą, kuriuo bus paminėtas „Žalgirio“ arenos dešimtmečio jubiliejus bei kauniečių pamiltos „Pakrantės“ sezono uždarymas.

Prieš dešimtmetį G. Paškevičius tapo pirmuoju Lietuvos atlikėju, surengusiu savo koncertą tuomet dar ką tik duris atvėrusioje „Žalgirio“ arenoje. Jo drąsa pasiteisino – pasiklausyti atlikėjo suplūdo net 11 tūkstančių žiūrovų minia ir tai tapo įkvepiančiu pavyzdžiu visiems Lietuvos atlikėjams rengti koncertus didžiosiose arenose, rašoma „Žalgirio“ arenos pranešime žiniasklaidai.

„Ar Jūs žinote, kur yra rojus? Jis yra čia, „Žalgirio arenoje“, – žiūrėdamas į tūkstantinę žiūrovų jūrą tą kartą sakė Kaune koncertavęs G. Paškevičius.

Simboliška, jog „Žalgirio“ arenai švenčiant 10-ties metų jubiliejų, G. Paškevičius sugrįžta – šįkart į prie „Žalgirio“ arenos įsikūrusią „Pakrantės“ renginių erdvę, sceną po atviru dangumi. Čia laikui nepavaldžiomis, garsiausiomis savo dainomis, tokiomis kaip „Tu vėjo paklausk“, „Mano Kraštas“ bei „Draugams“ džiugins klausytojus šalia tekant Nemunui ir saulei leidžiantis į jo vingį.

Koncertas taps dar labiau ypatingu, nes G. Paškevičiaus pasirodymas ne tik vainikuos „Žalgirio“ arenos jubiliejų, tačiau tiek klausytojų, tiek ir pačių atlikėjų pamėgtos renginių erdvės „Pakrantė“ sezoną – tai bus paskutinis koncertas šioje erdvėje šią vasarą.

„Džiaugiuosi galėdamas grįžti į „Žalgirio“ areną – tai erdvė, kuri man sukelia šviesiausius prisiminimus. Čia įvyko vieni geriausių mano koncertų, kartu su žiūrovais čia kaskart sukuriame nuostabią atmosferą, – teigia atlikėjas. – Arenai įrengus naują koncertų erdvę, metas prisijaukinti ir ją. Nekantrauju, kol mano dainos suskambės lydint vieną paskutinių vasaros saulėlydžių Nemuno krantuose.“

G. Paškevičiaus pasirodymas rugpjūčio pabaigoje nebus vienintelis „Žalgirio“ arenos gimtadienio renginys.

Rugpjūčio 26 d. neužmirštamą gyvo garso koncertą surengs hitais „Taip Jau Gavosi“ bei „Mėlyna Mėlyna“ išgarsėjusi grupė „Sisters on Wire“.

„Žalgirio“ arenos gimtadienį mininčių žinomų Lietuvos atlikėjų gretos artimiausiu metu išsiplės – šventinių koncertų programą jau artimiausiu metu turėtų papildyti Lietuvos muzikos scenos žvaigždės.

G. Paškevičiaus koncertas „Pakrantėje“ įvyks rugpjūčio 29 d. 20.00 val., o bilietų prekyba į šį renginį jau startavo. Bilietai į rugpjūčio 26 d. 20.00 val. prasidėsiantį „Sisters on Wire“ koncertą pasirodys artimiausiu metu.

Norint patekti į „Pakrantėje“ vyksiančius koncertus Galimybių paso nereikės, tačiau bus atsižvelgiama ir į tuo metu esamą sveikatos situaciją šalyje. Renginiuose bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.