Įamžino iškrypėlį: kauniečių akivaizdoje pusnuogis vyras tenkino lytinę aistrą – Kas vyksta Kaune

Įamžino iškrypėlį: kauniečių akivaizdoje pusnuogis vyras tenkino lytinę aistrą

Socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas Laisvės alėjoje lytinį organą demonstravęs vyras.

Vaizdo medžiagoje matoma, kad naktį ant vieno iš Laisvės alėjos suoliuko sėdi pusnuogis vyras ir viešai tenkina savo lytinę aistrą. Aktą nufilmavusios merginos šokiruotos, pasigirsta ir svarstymai kviesti policijos pareigūnus.

Visgi, kaip praneša Delfi, Kauno vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai Gintare Žulyte teigė, kad pareigūnai apie šį įvykį pranešimo negavo, todėl nei incidentas, nei viešąją tvarką pažeidęs asmuo nežinomi.

Policijos duomenimis, už tokį elgesį asmuo būtų baudžiamas pagal LR ANK 481 str. – nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas.

Už tokį pažeidimą grėstų bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA