Uždaroma garsios dizainerės parduotuvė: mūsų neįveikė COVID-19, tačiau tai padarė Kauno savivaldybė – Puslapis 4 – Kas vyksta Kaune

Uždaroma garsios dizainerės parduotuvė: mūsų neįveikė COVID-19, tačiau tai padarė Kauno savivaldybė

delfi.lt / Reda Barkauskaitė 2021/07/13 13:34
Diana Vapsvė, Vilniau gatvė / DELFI ir R. Tenio nuotr. "Kas vyksta Kaune" montažas

Kaune liepos 12-ąją prasidėjo Senamiestyje esančios Vilniaus gatvės kapitalinio remonto darbai. Negana to, visa gatvė bus aklinai uždaryta, tad verslininkai priversti užverti duris. Toks likimas ištiko ir garsios dizainerės Dianos Vapsvės parduotuvę, įsikūrusią Vilniaus g. 70.

„Mūsų Kauno parduotuvės neįveikė Covid-19, tačiau įveikė Kauno savivaldybė. Esame priversti uždaryti savo parduotuvę Vilniaus g. 70, Kaune nuo liepos mėn. 31 d.“, – rašoma oficialiame dizainerės puslapyje.

„Delfi“ susisiekė su UAB „Modi 2” vadovu, Dianos Vapsvės vyru Virginijumi Vapsva. Verslininkas tikino, kad informaciją apie rekonstrukciją sužinojo iš žiniasklaidos likus vos kelioms dienoms iki darbų pradžios – pasiruošti uždarymui įmonė neturėjo galimybių.

„Apie rekonstrukciją sužinojome prieš dvi dienas – informaciją išgirdome per televiziją, paskui perskaitėme spaudoje. Viskas buvo pateikta labai aptakiai – buvo akcentuojama, kad verslininkams reikės kantrybės. Galvojome, kad kažkoks praėjimas iki parduotuvių ar kitų traukos vietų vis tiek bus paliktas, atsiremiant į tai, kaip viskas atrodė, kai buvo rekonstruojama Laisvės alėja, – „Delfi“ sakė V. Vapsva. – Tačiau kitą dieną viename portale pasirodė informacija, kad gatvė bus uždaroma aklinai. Supratome, kad nebegalėsime vykdyti veiklos.“

Verslininkas teigė, kad parduotuvė veiklą vykdo ir internetu, o siuntas galima pasiimti fiziškai atvykus į vietą. Deja, mažiausiai iki naujųjų nebus galima padaryti ir to.

„Pasiskambinome telefonu į įmonę, kuri organizuos visą rekonstrukciją. Jie patvirtino, kad į savo patalpas galėsime patekti tik lydimi statybų vadovo, grubiai tariant – kad neįgriūtume į griovį. Visa rekonstrukcija turėtų trukti iki naujų metų, – kalbėjo pašnekovas. – Konkrečiai toje atkarpoje, kur yra įsikūrusi mūsų parduotuvė, darbai prasidės rugpjūčio 2 dieną.“

Įmonės vadovas tikino bandysiantis tartis su patalpų savininkais – tikisi, kad šie į situaciją pažiūrės geranoriškai ir po naujųjų pavyks tęsti veiklą.

„Problemų pakankamai – ir veikla stoja, ir darbuotojai, kuriuos reikia išsaugoti per tokį ilgą laiką, – sakė įmonės UAB „Modi 2” vadovas. – Apmaudu tai, kad nebuvo jokio įspėjimo. Jei būtų bent prieš kokius tris mėnesius perspėję, būtume galėję kažką pasiplanuoti. O dabar ištiko toks ekstra atvejis.“

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Vilniaus gatvės kapitalinis remontas startavo liepos 12-ąją. Pagrindine senamiesčio gatve nebus galima nei praeiti, nei pravažiuoti iki pat Kalėdų.

Liepos 12 d. pradėta tvarkyti Vilniaus gatvės atkarpa nuo Kauno rotušės iki pat požeminės perėjos. Rugpjūčio 2 d. darbai prasidės ir likusioje jos dalyje anapus Birštono gatvės – nuo požeminės perėjos iki Laisvės alėjos. Žemės judinimo ir komunikacijų darbus stebės archeologai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.