Žinomi atlikėjai šeštadienį praleisti kviečia Klaipėdoje – Kas vyksta Kaune

Žinomi atlikėjai šeštadienį praleisti kviečia Klaipėdoje

Aludarių diena Klaipėdoje / Organizatorių nuotr.

Išsiilgusių vasaros linksmybių liepos 17 d. laukia įspūdingas Tarptautinės aludarių dienos festivalis. Mintis pirmiesiems šią dieną įspūdingiau paminėti Klaipėdos aludariams šovė dar prieš 8 metus. Pasiteisinęs renginys jau tapo pajūrio vasaros tradicija, o šiemet festivalio organizatoriai žada švęsti dvigubai – ir už praėjusius metus. Patys aludariai norinčius supažindins su alaus kultūros pasauliu ir pačia darykla, o 3 scenose prie „Švyturys Bhouse“ lankytojų lauks „Free Finga“, „Garbanotas“, „Baltasis Kiras“, „Solo Ansamblis“, „Flash Voyage“ ir kiti ryškiausi alternatyvios muzikos atlikėjai.

Tradiciškai Aludarių diena vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, kurioje šią dieną išdygs 3 scenos – renginio svečius džiugins ne tik populiariausi Lietuvos atlikėjai, bet ir stand-up komedijos meistrai.

„Visada smagu sulaukti pasiūlymų groti prie jūros, nes čia publika ir nuotaika kitokia. Aludarių dienoj grosiu pirmąkart ir žiauriai laukiu pamatyt visus atlikėjus vienoj vietoj, kaip anksčiau. Nekantrauju ir kviečiu visus susimatyti prie „Švyturys Bhouse“ jau šį šeštadienį!“,  – kviečia Tomas Narkevičius– „Free Finga“.

„Labiausiai įstrigo tai, kad į Aludarių fiestą susirenka įvairiausių žmonių jūra! Festivalyje gali sutikti senolių jūreivių, grakščiųjų Kauno damų, jaunuolių studentų, banglentininkų bei unikaliųjų, archajinių kaimo žmonių. Tuo ši fiesta ir yra nuostabi, tiek daug mūsų skirtingų būname bendrystėje – valio!“ – atvykti vilioja grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarukas Joneikis.

Programoje – garsiausi muzikantai, komikai, ekskursijos ir net MO paroda

Taip pat šeštadienį festivalyje gros „Solo ansamblis“, „Flash Voyage“, „Baltasis Kiras“, „Planeta Polar“, „Jauti“, „Vilniaus Energija“, „Baltic Balcan“ ir Kristijonas Ribaitis. Renginio svečius juokins „Šventinio Bankucheno“, Marko ir Viktoro stand-up pasirodymai.

„Švyturys Bhouse“ / Organizatorių nuotr.

Festivalio dalyvių skrandžius lepins tikra skonių jūra iš viso pasaulio šalių virtuvių. Taip pat lankytojai galės ne tik pamatyti daryklą ir alaus gamybą iš vidinių „užkulisių“, bet ir apžiūrėti kitus netikėtus užkulisius – į „Švyturys Bhouse“ perkelta garsioji MO muziejaus paroda „Iš tos operos“.

„Mūsų aludariai, kuriais šįkart vadiname visus savo darbuotojus, prie šio festivalio prisideda visomis jėgomis – negaili laiko, idėjų ir entuziazmo. O geriausia dovana šios profesinės dienos proga – besidžiaugiantys šia diena ir ją praleisti kartu atėję svečiai, dėl kurių visa tai ir darome“, – atskleidžia renginio organizatoriai.

Festivalis neužilgo švęs ir savo dešimtmetį

Paskutinį kartą vykęs festivalis buvo išskirtinis – 13 tūkst. dalyvių čia mėgavosi ne tik žinomų muzikos atlikėjų pasirodymais aplink daryklą išdygusiose scenose, bet ir kitais renginiais bei diskusijomis, išskirtinėmis ekskursijomis po alaus daryklą ir svaiginančiu restoranų pasirinkimu.

„Kasmet lankytojus stebinome naujienomis – uždarėme aplinkines gatves, subūrėme dar daugiau muzikantų, pasiūlėme dar daugiau veiklų, atsivežėme užsienio daryklų atstovus su geriausiomis savo alaus rūšimis, dalijome tvarias daugkartines taures, vedžiojome po daryklą ir įspūdį palikome ilgam. Nuėjome nemažą kelią nuo pirmojo Aludarių dienos festivalio, kurį pirmą kartą Lietuvoje surengėme prieš 8 metus. O tuo metu dar neįsivaizdavome, kokiu populiariu renginiu ji kažkada pavirs – ištikimi dalyviai dabar ir atostogas pajūryje derina su Aludarių festivaliu“, – su užsidegimu pasakoja renginio iniciatoriai.

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje atviras visiems dalyviams su galimybių pasu. Bilietus įsigyti galima čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.