Savaitė prasidėjo džiaugsmingu įvykiu – Pakaunėje krykštauja 600-asis kūdikis – Kas vyksta Kaune

Savaitė prasidėjo džiaugsmingu įvykiu – Pakaunėje krykštauja 600-asis kūdikis

600-asis kūdikis Pakaunėje / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kauno rajono savivaldybėje savaitė prasidėjo džiaugsmingu įvykiu. Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 600-asis šių metų naujagimis – Beatričė Kavaliauskaitė iš Alšėnų.

Birželio 27 dieną gimusi mergaitė – Vaivos ir Mindaugo Kavaliauskų pirmagimė, rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Šeima pasakojo, kad turėjo kelis vardų variantus, domėjosi jų reikšmėmis. „Sakėme, jei gims per Jonines – pavadinsime Joana, tačiau dukra pasirinko kitą datą ir gavo Beatričės vardą“, – kalbėjo mergaitės tėtis.

Mažosios Beatričės tėvai kilę iš skirtingų miestų, tėtis iš Šiaulių, mama – kaunietė.

Vaiva kartu su vyru studijavo informatiką Kauno technologijos universitete, susitikimas mokslo aplinkoje tapo pradžia jų bendram gyvenimui. Šeima Pakaunėje gyvena jau aštuntus metus. „Močiutės prenumeruotoje „Kauno dienoje“ pamačiau skelbimą apie Jonučių gyvenvietę ir supratau, kad norėčiau čia apsigyventi“, – prisiminimais dalijosi mažylės mama.

„Susisiekimo prasme, tai geriausia vieta, iš aplinkui esančių pasirinkimų. Viskas šalia: viešasis transportas, mokyklos ir darželiai, gydymo įstaigos“, – džiaugdamiesi pasirinkta gyvenamąja vieta kalbėjo sutuoktiniai.

Mindaugas dirba įmonėje „Dicto Citius“, kuri užsiima ryšio ir technologinių sprendimų diegimu.

„Smagu girdėti, kad Kauno rajone gyventi gera. Linkiu, kad Beatričė augtų sveika ir laiminga“, – sveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas.

Vicemeras šeimynai įteikė kūdikio knygą, kurioje tėveliai galės užfiksuoti gražiausias ir įdomiausias mažylės akimirkas, ir kūdikio kraitelį, kurį gauna visi pakaunės naujagimiai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.