Kaune ginti, saugoti ir padėti gyventojams pasižadėjo 16 naujų pareigūnų – Kas vyksta Kaune

Kaune ginti, saugoti ir padėti gyventojams pasižadėjo 16 naujų pareigūnų

Kauno AVPK nuotr.

Liepos 7 d. Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje po šv. Mišių nuskambėjo ir prie Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnų gretų prisijungusių 16 jaunuolių priesaikos. Itin simboliška, jog po priesaikų dar dešimčiai ilgamečių darbuotojų už nepriekaištingą tarnybą buvo įteikti apdovanojimai.

Šv. Mišias aukojęs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Sigitas Bitkauskas pastebėjo, jog šią priesaiką naujieji pareigūnai priimama visa širdimi – jie prisiekia būti ištikimais Lietuvai, gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų ginant žmogaus teises ir laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti patikėtas pareigas ir visada saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą.

Po priesaikos naujuosius kolegas pasveikino ir Kauno apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys. „Labai simboliška, jog šiandien sveikiname ne tik priesaiką davusius ir dirbti pradedančius pareigūnus, bet ir tuos pareigūnus, kurie tarnauja ne vieną dešimtmetį“, – kalbėjo jis. M. Baršys linkėjo pagarbos, supratingumo bei pozityvumo, taip pat, niekada nepamiršti, jog pagrindinė pareigūno misija – padėti žmonėms, kuriems ta pagalba reikalinga. „Tik suvieniję jėgas esame stiprūs“, – pridūrė viršininkas.

Kauno AVPK pareigūnų priesaika / Kauno AVPK nuotr.

Šią savaitę dirbti tyrėju Kauno apskr. VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje pradėjęs Dominykas Bražėnas pasakojo, jog jį naujoje darbovietėje sutiko itin šiltai. O ir naujos pareigos jam atrodo labai įdomios bei prasmingos.

„Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad apie šią profesiją svajojau dar vaikystėje, bet šiuo keliu ėjau kryptingai. Po mokyklos rinkausi kariuomenę, o baigęs tarnybą pasukau į policijos pajėgas. Noriu būti arčiau žmonių ir jiems padėti. Labai noriu tapti savo srities specialistu“, – kalbėjo priesaiką davęs pareigūnas. Jam pritarė ir Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikalstamų veikų registravimo skyriaus tyrėja Augustė Aleksaitė, kuri taip pat nori padėti kitiems.

„Policijoje dirbu jau tris mėnesius, spėjau apšilti kojas, esu labai patenkinta savo pasirinkimu. Šia profesija susižavėjau dėl sesės, kuri studijavo teisę. Jos stalas buvo nukrautas kodeksais, man taip pat pasidarė įdomu juos skaityti, o vėliau viską aptarti“, – pasakojo Augustė.

Trečiadienį, Valstybės dienos proga, dar daugiau nei pusšimčiui Kauno apskr. VPK pareigūnų įteiktos padėkos, atminimo ženklai bei vardinės dovanos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.