Vilijampolės gyventojai niršta: kadaise buvęs šaltinis dabar srūva kanalizacija – Kas vyksta Kaune

Vilijampolės gyventojai niršta: kadaise buvęs šaltinis dabar srūva kanalizacija

Vilijampolėje gyvenantys kauniečiai nežino ko griebtis, iš Sargėnų žemyn į Nerį teka užterštas upelis, o į prašymus patikrinti niekas nereaguoja. Kaunietis piktinasi, nes vietiniai gyventojai tvarko šalimais esančią aplinką, tačiau upelis ne tik atrodo ne kaip, bet ir smarvė jau visai nepakeliama. Aplinkos apsaugos atstovai pradėjo tyrimą.

„Pavargom nuo smarvės ir teršiamo upelio. Kadaise bėgo šaltinio vanduo. Vytenuose, Kaune gyvenantys žmonės ir nauji pristatyti namai viską leidžia į upelį. Nuo viršaus upelis teka tiesiai į Nerį su visom kanalizacijom. Smarvė neįmanoma. Vanduo praktiškai, kaip dumblas ir niekas nesiima jokių veiksmų“, – situaciją nupasakojo kaunietis.

Gyventojus piktina, jog teršiamas upelis niekam nerūpi, nors tiek Tadas tiek šalia gyvenantys kauniečiai stengiasi tvarkyti jo prieigas bei šalia esantį miškelį. Užterštas upelis pridaro bėdų ir per liūtis, kai pasrūva ir neša akmenis ant važiuojamosios dalies.

„Labai gražus upelis ir mišką prižiūrim, bet kas nori tas šika. Per liūtis pastoviai sankryžą užneša akmenys. Nieks nieko netvarko, visiems vienodai“, – apmaudą liejo kaunietis Tadas.

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos atsakingi atstovai pakomentavo minėtą užteršto upelio situaciją ir informavo, kad įvykis bus tiriamas.

„Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnybai vakar vakare buvo pranešta apie taršą upelyje, Kauno aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą ir šiuo metu yra atliekamas tyrimas. Iškviesta Aplinkos apsaugos agentūra, paėmė mėginius. Gavus mėginių rezultatus, tyrimas bus tęsiamas“, – teigė aplinkosaugininkai.

Šiemet ir pernai Kauno aplinkos apsaugos inspekcija skundų apie užterštą upelį Vilijampolėje nebuvo gavę.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.