Sulaikyti Šilainiuose „VW Golf“ susprogdinę kauniečiai - Kas vyksta Kaune

Sulaikyti Šilainiuose „VW Golf“ susprogdinę kauniečiai

Šilainiuose susprogdintas „VW Golf“/ Kauno apskr. VPK nuotr.

Vos prasidėjus naujiesiems metams Kaune, daugiabučių namų kieme, vėlyvą vakarą buvo susprogdintas automobilis. Kauno kriminalistai po ilgo ir kruopštaus tyrimo išaiškino tai padariusius keturis asmenis ir juos sulaikė. Vyrams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kaip jau rašyta, šių metų sausio 3 d. apie 23.20 val. Kaune, Baltų pr., atviroje daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelėje nežinomas asmuo išdaužė automobilio „VW Golf“ galinių durelių lango stiklą ir į automobilio vidų įmetė nenustatytą sprogstamą užtaisą, kuriam netrukus sprogus, buvo nepataisomai apgadintas minėtas automobilis.

Sprogusio automobilio skeveldros skriejo dar apie 10 metrų spinduliu ir apgadino šalia buvusius kitus tris automobilius: „Seat Leon“, „Audi A4“ ir dar vieną „VW Golf“. Susprogdinto automobilio savininkui padaryta turtinė žala siekė 1900 eurų, bendrai visų automobilių savininkai patyrė 2800 eurų nuostolius.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams po ilgo ir kruopštaus tyrimo pavyko nustatyti ne tik nusikaltimą įvykdžiusius asmenis, tarp jų ir nepilnametį, bet ir jo organizatorių, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Šis – anksčiau neteistas 1998 metais gimęs kaunietis buvo sulaikytas praėjusią savaitę, birželio 30-ąją. Dar trys jo bendrininkai, įvykdę nusikaltimą – policijai jau žinomi, anksčiau už įvairius nusikaltimus teisti kauniečiai (gim. 2003 m., 1999 m. ir 1988 m.) buvo sulaikyti kiek anksčiau. Visiems keturiems asmenims paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. Įtariamiesiems už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA