Naujieji „RS grožio namai“ Šilainiuose – ieškantiems profesionalumo ir jaukumo už centro ar Senamiesčio ribų – Kas vyksta Kaune

Naujieji „RS grožio namai“ Šilainiuose – ieškantiems profesionalumo ir jaukumo už centro ar Senamiesčio ribų

„RS grožio namai“ / Organizatorių nuotr.

Pavasario viduryje Šilainių bei juose dažnai laiką leidžiančių gyventojų dėmesį patraukė naujai duris atvėręs, akį traukiančiu interjero dizainu išsiskiriantis grožio salonas „RS grožio namai“. Vos per kelis mėnesius plaukų, odos, nagų priežiūros bei soliariumo paslaugas siūlantys grožio namai tapo alternatyva, profesionalumo, pažangių procedūrų bei jaukios atmosferos ieškantiems už miesto centro ar Senamiesčio ribų.

Šilainiuose, adresu Baltijos g. 112 įsikūrę „RS grožio namai“ klientams siūlo platų, daugiau nei 50 skirtingų plaukų kirpimo, dažymo, atstatymo, šukavimo, kojų bei rankų nagų priežiūros, depiliacijos kosmetologinių, soliariumo bei kitų paslaugų asortimentą. Iš devynių patyrusių profesionalių sudaryta grožio namų komanda džiaugiasi, jog jau per pirmuosius bendros veiklos mėnesius pavyko pritraukti reguliariai sugrįžtančių klientų srautą.

„Grožio srityje dirbu jau daugiau nei 20 metų ir per šį laiką teko stebėti tiek puikių, tiek ne itin gerų salonų pavyzdžių. Atitinkamai, palaipsniui subrendo noras savo patirtį ir žinias perkelti į savo kuriamus grožio namus, kuriuose meistrų profesionalumą siektumėme derinti su jaukia atmosfera bei teigiamomis emocijomis visiems – tiek čia apsilankantiems, tiek čia dirbantiems“, – sako „RS grožio namai“ įkūrėja Rasa Šmigelskienė.

Grožio namuose dirba šešios kirpėjos bei plaukų stilistės, dvi manikiūro bei pedikiūro ekspertės ir kosmetologė. Grožio namų įkūrėja atskleidžia, jog visos meistrės turi daugiau nei 10 metų profesinės veiklos patirtį, o formuojant komandą buvo vertinta jų atliekamų darbų kokybė bei darbo metodų pažangumas.

„RS grožio namai“ / Organizatorių nuotr.

„Grožio namuose dirbame tik su profesionaliomis priemonėmis bei įranga, akcentuojame paslaugų kokybę ir pažangius metodus. Siekiant neatsilikti nuo sparčiai besikeičiančių rinkos tendencijų bei naujienų, nuolat tobulėjame ir giliname žinias savo srityje. Procedūroms atlikti naudojame tokių visame pasaulyje pripažintų gamintojų kosmetiką, kaip „Keune“, „Alfa Parf“, „Davines“, „Milkshake“, „Olaplex“, „Framesi“ ir kt. Patikus procedūrų metu, šios kosmetikos lankytojai gali įsigyti ir grožio namuose esančiame produktų stende“,  – pasakoja R. Šmigelskienė.

Naujuosiuose „RS grožio namuose“ klientams siūlomos moterų, vyrų bei vaikų kirpimo, dažymo, šukavimo paslaugos. Taip pat ir dešimtys inovatyvių plaukų procedūrų, skirtų veiksmingam jų atstatymui bei puoselėjimui. Pavyzdžiui, ozono bei garų terapija, darsonvalio procedūra, „Integrity“ amino rūgščių ir proteinų procedūra, „Botox“ procedūra ir daugelis kitų.

Klientai gali rinktis iš keliolikos skirtingų, profesionalių kosmetologinių procedūrų, atlikti manikiūro bei pedikiūro ir nagų puoselėjimo procedūras, atvykti depiliacijai ar užsisakyti makiažo paslaugas.

Vienas iš daugiausiai dėmesio sulaukiančių naujųjų grožio namų akcentų – naujos kartos, pažangus, galingomis, tačiau odai saugiomis deginimosi lempomis išsiskiriantis soliariumas „Luxura V7“.

Soliariumas „Luxura V7“ / Organizatorių nuotr.

skirtinis dizainas ir atmosfera už miesto centro ribų

Anot R. Šmigelskienės, „RS grožio namų“ vietos pasirinkimas bei įrengimas – itin kruopščiai apgalvoti sprendimai.

„Grožio namų interjero dizainas yra ypatingas, o už mūsų norus atitikusį projektą dėkojame dizainerei Jurgitai Severienei bei jį įgyvendinti padėjusiai reklamos gamybos agentūrai „ADguru“. Pirmąjį kartą salone apsilankę ir įrengimo sprendimus pamatę klientai neretai klausia, kodėl grožio namams pasirinkome ne miesto centrą ar Senamiestį.

Visgi, mūsų vizija yra kurti patogumą lankytojams, tad norisi, kad atvykęs žmogus turėtų galimybę lengvai ir greitai atrasti vietą savo automobiliui, o atvykimas ir išvykimas jo nė kiek neapsunkintų. Tikiu, jog tam, kad grožio salonas būtų išskirtinis, visai nebūtina įsikurti miesto širdyje“, – sako „RS grožio namai“ įkūrėja.

Naujieji „RS grožio namai“, įsikūrę adresu Baltijos g. 112, lankytojų laukia nuo pirmadienio iki šeštadienio. Darbo dienomis grožio namai veikia nuo 9 iki 20 val., o šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

Užsiregistruoti į norimas procedūras galima telefonu arba parašius asmeninę žinutę „Facebook“ profilyje „RS grožio namai“. Kontaktus galima rasti ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.