Tėvų svajonė išsipildė: prie šeimos verslo prisijungė visi vaikai – Kas vyksta Kaune

Tėvų svajonė išsipildė: prie šeimos verslo prisijungė visi vaikai

Organizatorių nuotr.

Vilniečių Tamošiūnų šeimoje apie verslo reikalus kalbama daug. Ir tai nenuostabu, nes visi 5 šeimos nariai dalyvauja tėvų įkurtame versle. Tiesa, taip nutiko ne iš karto. Bet dabar yra kur kas daugiau idėjų, sprendimai priimami po diskusijų, o šeimos nariai bendraudami vienas su kitu praleidžia kaip niekad daug laiko.

Vaikai norėjo išbandyti save kitose srityse

Kaip nurodoma prekybos miestelio „Urmas“ pranešime žiniasklaidai, Valero ir Birutės Tamošiūnų įkurta bendrovė „Kadaginė“ užsiima aukštos kokybės tradicinių, natūralių mėsos produktų gamyba.

„Anksčiau tėvai turėjo kitokį verslą, ilgai užsiėmė ne maisto produktų prekyba. Tačiau ateina toks laikas, kai supranti, kad verslą reikia paleisti. Kad jau padarei toje srityje viską, ką galėjai. Kai taip nutiko, mama ėmė galvoti, kuo vėl būtų galima užsiimti, kas žmonėms būtų aktualu. Kadangi gerai mokėjo gaminti ir rūkyti dešras, nusprendė pabandyti šioje srityje sukurti verslą.

Taigi, „Kadaginė“ atsirado maždaug prieš 14 metų, bet jos šaknys glūdi kur kas giliau. Juolab, kad pagrindinius receptus mano mama paveldėjo iš savo mamos“, – pasakojo „Kadaginės“ atstovė Rasa Tamošiūnaitė.

Anot jos, tėvai seniai kalbino vaikus prisijungti, bet kiekvienam knietėjo pirmiau save išbandyti kitose srityse. Prieš kurį laiką šeimos versle darbuotis pradėjo sesuo Aušra, o visai neseniai prisijungė ir brolis Mindaugas. Pati Rasa, nors ir turi savo verslą, taip pat ženkliai prisideda ir prie „Kadaginės“ veiklos.

Savas – geriau

O veiklos yra – tėvai Vilniaus rajone, Varniškių kaime įsikūrusiose bendrovės patalpose rūpinasi gamyba. Vaikai – produkcijos realizavimu, mažmenine prekyba ir kitais organizaciniais reikalais.

Pastaruoju metu darbų dar padaugėjo, nes neseniai atidarė ir naują prekybos vietą ir Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusiame Centriniame Kauno turguje.

„Dabar bendraujame vienas su kitu labai daug, turbūt kaip niekada anksčiau. Ir susitinkame, ir telefonu reikalus aptarinėjame. Ir ne tik verslo klausimai yra, niekur nedingo ir asmeniniai, šeimos reikalai. Iš vienos pusės, žinoma, kartais jaučiasi ta trintis ar nuovargis. Kita vertus, smagu, kad galime tiek laiko praleisti kartu.

Yra ir daugiau pliusų. Anksčiau buvo tik dvi nuomonės, tėčio ir mamos, dabar jau esame penkiese, tai ir tų idėjų, pasiūlymų, argumentų daugiau. Be to, tėvai turi požiūrį, kad savas vis tiek padarys geriau, nei samdytas darbuotojas, tad jiems ir dėl to ramiau“, – apie šeimos verslo ypatybes pasakojo R. Tamošiūnaitė.

Vertina natūralumą

Gerai atlikti darbą šioje įmonėje labai svarbu, nes jos produkcija – aukštos kokybės, tradiciniai rūkyti, vytinti mėsos gaminiai. Taip pat „Kadaginės“ prekybos vietose galima įsigyti marinuotų šašlykų, ūkininkų augintų vištų, laisvai laikomų vištų kiaušinių.

„Labai daug dėmesio skiriame natūralumui, stengiamės atskleisti tikrąjį mėsos skonį. Tokiu atveju mėsa turi būti kokybiška. O kai ji nėra tokia, prastą skonį stengiamasi užgožti prieskonių gausa. Gerai mėsai reikia labai mažai prieskonių, tik tiek, kad padėtų atskleisti natūralų jos skonį. Ir tie prieskoniai turi būti natūralūs“, – šeimos verslo požiūrį į produkcijos gamybą dėstė pašnekovė.

Kokybei nuolaidų nedaro

Rūkytus gaminius jie patys rūko tikru alksnio malkų dūmu, o kur tinka, pagardina ir lengvu kadagio dūmu, kaip ir įpareigoja įmonės pavadinimas.

Rūkyta kadaginė ir kitos dešros, kumpiai, nugarinės, skilandžiai, o taip pat sūdyti lašiniai, dešrelės skirtos kepti ant laužo, vytinta jautiena, vyniotiniai, šaltiena, paštetas, liežuviai, ūkininkų augintų vištų mėsa bei kiaušiniai, ypatingai marinuoti šašlykai. Toks asortimentas laukia pirkėjų „Kadaginės“ prekybos vietose, taip pat ir naujai atidarytoje Kaune.

„Mūsų receptai paveldėti iš mano močiutės, o gaminius visada artimieji draugai vertino būtent dėl to, kad mama niekada nedarydavo nuolaidų kokybei. Ir dabar laikomės to paties principo, kad galėtume drąsiai klientams į akis žiūrėti. Ir labai džiaugiamės, kad pirkėjai labai vertina tai ką darome. Dažniausiai sulaukiame tokių klientų, kurie suvokia, kad geriau nusipirkti mažiau, bet aukštos kokybės ir tikrai skanių produktų“, – sakė R. Tamošiūnaitė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.