Fiksuoja kaunietis: žiūrėkit, kaip „puikiai“ prižiūrima vaikų žaidimų aikštelė – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kaunietis: žiūrėkit, kaip „puikiai“ prižiūrima vaikų žaidimų aikštelė

Skaitytojo nuotr.

Vaikams žaidimų aikštelės yra puiki priežastis pasitraukti nuo kompiuterio, įkvėpti gryno oro. Tačiau, į kai kurias iš jų kelti kojos nenorėtų net ir patys drąsiausi. Ne kartą apaugusiomis aikštelėmis skundęsi kauniečiai toliau fiksuoja, kaip neprižiūrimos žolės okupavo ir dar vieną.

„O kaip puikai vaikų žaidimų aikštelė prižiūrima“, – sarkastiškai rašė kaunietis atsiuntęs apleistos žaidimų aikštelės nuotrauką.

Anot kauniečio, žolėmis apaugusi žaidimų aikštelė randasi Dainavos mikrorajone, viename Partizanų gatvės kieme. Tiesa, tai yra tik vienas toks pavyzdys, mat netoliese apleistų aikštelių yra daugiau.

„Partizanu g. 212 vidiniame kieme. Nežinau ar kas kreipėsi į administratorių. Ir panašu kad mūsų rajone tai tendencinga. Nes šalia yra ir daugiau tokių“, – pasakoji vyras.

Primename, kad tai ne pirmas kartas, kada kauniečiai skundžiasi prastai prižiūrimomis žaidimo aikštelėmis Dainavos mikrorajone. Tą kartą skundų portalas sulaukė ir iš Gričupio gyventojų.

Bet vaikų žaidimų aikštelės toli gražu ne vienintelė vieta, kur kauniečiai pastebėjo neprižiūrimas žoles. Aukštųjų Šančių gyventojai skundėsi, kad jų rajonas buvo tarsi užmirštas: nebuvo tvarkomos žolėmis apaugusios žaidimų aikštelės, stadionas šalia „Žiburio“ mokyklos ar kitos laisvalaikio erdvės. Kauniečiai taip pat pastebėjo, kad šienauti niekas nesivargino ir rekonstruojamo Ąžuolyno parko.

Apie tai daugiau galite skaityti ČIA.

Pataria ką daryti

Anot Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniško, gyventojai, pastebėję ilgai nepjautą žolę kviečiami apie tai pranešti būtent miesto tvarkymo skyriui.

„Kiemuose tai nepjaunama, žolės pjovimą užsako miesto tvarkymo skyrius, tai jeigu žmonės mato, kad jau ta žolė kažkur užbujojo, tai gal tikrai kartais nepastebi specialistai, tai tikrai visada laukiame tokios informacijos, galbūt su nuotraukomis, su lokacija, kur reikia nupjauti ir tada tiesiog duosime užsakymą ir nupjaus tą žolę, jei ten yra vieša erdvė, nes privačiose erdvėse negalime pjauti“, – teigė A. Pakalniškis.

Susisiekti su savivaldybės atstovais galima įvairiose platformose ir „Facebook“ asmeninėmis žinutėmis ir kreiptis tiesiogiai į Miesto tvarkymo skyrių. Pranešti apie nenupjautą žolę galima ir elektroniniu paštu info@kaunas.lt.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.