Po pralaimėjimo krepšininkams ūpą kėlė G. Nausėda: kol Lietuvoje yra sirgalių, tol bus krepšinis – Kas vyksta Kaune

Po pralaimėjimo krepšininkams ūpą kėlė G. Nausėda: kol Lietuvoje yra sirgalių, tol bus krepšinis

DELFI, Kas vyksta Kaune, 2021/07/05 09:18
"Facebook" nuotr.

Po Slovėnijos ekipai pralaimėto finalo Lietuvos krepšinio rinktinės rūbinėje apsilankė šalies prezidentas Gitanas Nausėda, dėkojęs sportininkams už įdėtas pastangas.

„Jūs atidavėte visas jėgas ir kūrėte šventę žmonėms. Dėkoju Jums už kovą. Kitą kartą mes vėl laimėsime! Kol Lietuvoje yra krepšinio sirgalių, kol yra skanduojamas vardas LIE-TU-VA, tol bus krepšinis“, – rašoma G. Nausėdos socialinio tinklo „Facebook“ įraše.

Prezidentas rungtynes stebėjo „Žalgirio“ arenos tribūnoje kartu su kitais 11,5 tūkst. krepšinio aistruolių.

Kas vyksta Kaune“ primena, kad Lietuvos rinktinė olimpinės atrankos turnyro finalą 85:96 pralaimėjo Slovėnijos rinktinei ir pirmą sykį po šalies Nepriklausomybės atkūrimo liko už olimpiados borto.

Iš karto po nesėkmingų rungtynių iš vyriausiojo komandos stratego posto atsistatydino Darius Maskoliūnas, kalbėjęs apie žiaurų nusivylimą ir nuviltus šalies krepšinio sirgalius.

Olimpinės atrankos Kaune nugalėtojai slovėnai Tokijo žaidynių krepšinio turnyrą pradės C grupėje kartu su Ispanijos, Argentinos ir Japonijos rinktinėmis. Taip pat per atrankos turnyrus kelialapius į žaidynes iškovojo Čekija, Italija ir Vokietija.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA