Vasarą iškylų krepšys visada nusiteikęs nuotykiams – Kas vyksta Kaune

Vasarą iškylų krepšys visada nusiteikęs nuotykiams

„Nostra“ nuotr.

Mūsų krašte vasara visada per trumpa, todėl norisi nepraleisti nė vienos progos išsimaudyti ežere, paiškylauti su draugais ar bent trumpam ištrūkti iš miesto. Todėl verčiau būti iš anksto pasiruošusiems ir vos tik atsiradus galimybei lėkti į gamtą, iškylauti miesto parke, ištrūkti prie ežero ar į kitą pamėgtą vietelę. O pagauti kiekvieną šiltą saulės spindulį bus paprasčiau, jei pasiruošite „budintį“ iškylų krepšį.

Didelis pledas, ant kurio telpa visi draugai

Iškylų krepšyje garbinga ir svarbi vieta turėtų tekti dideliam ir smagiam pledui, ant kurio galima patogiai išsitiesti ir dar lieka vietos draugui. Toks pledas pravers tiek tingiam poilsiui ant žolės su knyga, tiek spontaniškai suorganizuotoje iškyloje su draugais. Turint iš anksto šiam tikslui skirtą pledą neteks paskutinę minutę prieš išeinant iš namų imti ieškoti „ko nors pasitiesimui“.

Iškylų pledas turėtų būti ne tik didelis, bet ir lengvai prižiūrimas – nesišiaušdamas atlaikyti artimą žolės ar smėlio draugiją, o taip pat puikiai sutarti ir su skalbimo mašina. Kaip tik todėl neapsiriksite Nostra.lt įsigiję didelį ir spalvingą medvilninį pledą. Jis bus pakankamai patvarus, kad sėkmingai tarnautų visą vasarą ir, ne mažiau svarbu, lengvai prižiūrimas. Medvilninį pledą lengvai išskalbsite skalbyklėje, svarbu nepamiršti išdžiovinto pledo kuo greičiau padėti atgal į iškylų krepšį.

Gaivinančioms maudynėms – visada pasiruošę

Vandens pramogos – visada užima aukščiausias pozicijas vasaros džiaugsmų sąraše. Kaip tik todėl verta nepraleisti nė vienos progos atsigaivinti ežere, upėje ar jūroje. Kiek kartų per vasarą tenka giliai atsidusus praleisti progą išsimaudyti vien todėl, kad maudymosi kostiumėlis ir rankšluostis liko namie? Vasarą planai būna nenuspėjami, todėl verčiau visada būti pasiruošus netikėtoms pramogoms. Iš anksto greta iškylų krepšio padėtas paplūdimio rankšluostis ir maudymosi kostiumėlis leis dar greičiau susiruošti bent trumpam ištrūkimui prie ežero.

Iškylos krepšys / „Nostra“ nuotr.

Smagūs užkandžiai sau ir draugui

Kepsninė vargu ar tilps net į patį didžiausią iškylų krepšį. Taip pat nelabai apdairu būtų kaupti kepimui skirtos mėsos bei daržovių atsargas, tačiau tikrai verta turėti bent šiek tiek negendančių užkandžių alkiui numalšinti. Iškylų krepšyje visada atsiras vietos keletui batonėlių, alyvuogių indeliui, įvairiems trapučiams, užtepams ir kitiems ilgai negendantiems užkandžiams, kurių nereikia laikyti šaldytuve.

Tokios atsargos – tikras išsigelbėjimas spontaniškai nusprendus pavakaroti prie ežero ar artimiausiame parke. Turint lengvų užkandžių bus paprasta išvengti stoviniavimo parduotuvių eilėse, o taip pat sulaikys nuo pagundos piktnaudžiauti nei labai gardžiu, nei labai sveiku degalinių meniu.

Estetiškas ir aplinkai draugiškas iškylų inventorius

Kalbant apie maistą, tikrai maloniau valgyti estetiškai patiektą maistą su ne vienkartiniais stalo įrankiais. Peilis, šakutė ir šaukštelis iškylų krepšyje neužims daug vietos, tačiau pravers tiek pasiėmus maisto išsinešimui, tiek prisijungus prie kepsnių vakarėlio. Neverta net minėti, kad toks pasirinkimas taip pat yra tvarus ir tausojantis aplinką.

Dėl šių priežasčių verta turėti bent keletą nedūžtančių, lengvų ir patvarių iškylos lėkščių, dubenėlių bei puodelių. Keletas estetiškų detalių net paprastą pasisėdėjimą ant žolės parke su draugais pavers į šventinį vakarą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.