„Fresh Post“ – sveikatai palankus ir sotus pietų pasirinkimas nespėjantiems gaminti namuose – Kas vyksta Kaune

„Fresh Post“ – sveikatai palankus ir sotus pietų pasirinkimas nespėjantiems gaminti namuose

„Fresh Post“ nuotr.

Sveikatai palanki mityba ir fizinis aktyvumas – kasdieniniai daugelio mūsų tikslai. Visgi, įtemptas dienos ritmas ne visada leidžia tinkamai pasirūpinti subalansuota savo pusryčių, dienos pietų ar vakarienės lėkšte. Į pagalbą sveikatai palankių, tačiau kartu – skanių, greitų ir sočių patiekalų ieškantiems kauniečiams kiekvieną dieną ateina salotų baro „Fresh Post“ (Karaliaus Mindaugo pr. 38, Kaunas) komanda, siūlanti beveik 20 skirtingų salotų variacijų, žaliuosius kokteilius bei keletą skirtingų pusryčių patiekalų.

Greitas maistas gali būti sveikas, šviežias ir patiektas ten, kur jis yra laukiamas. Tokia filosofija vadovaujasi ketverius metus Vilniuje ir jau pusę metų Kaune sėkmingai veikiančių salotų barų tinklo „Fresh Post“ komanda. Kauno „Fresh Post“ filialo vadovė džiaugiasi, jog per gana trumpą laiką kauniečiai pamėgo sveiko greito maisto kultūrą skleidžiantį salotų barą ir kasdien sugrįžta savo mėgstamų ar dar neragautų salotų.

„Mūsų salotų baras Vilniuje sėkmingai veikia jau ne vienerius metus. Pastaruosius keletą metų vis sulaukdavome kauniečių užklausų – kada gi atversime duris Kaune? Nusprendę įsikurti Kaune tikrai nesuklydome! Džiaugiamės, kad per tokį trumpą laiką kauniečiai spėjo mus pamilti. Gaminame su didžiausia meile bei atsidavimu, tad jau dabar turime daug pastovių klientų, neįsivaizduojančių dienos be „Fresh Post“. O ir naujų lankytojų gretos kasdien vis auga!“, – sako Živilė Žukauskaitė, Kauno „Fresh Post“ filialo vadovė.

Subalansuota mityba, šviežumas ir ekologiškumas

Salotų baro meniu grindžiamas trimis pagrindiniais principais – subalansuota mityba, šviežumu ir ekologiškumu. Visos salotos pradedamos ruošti tik klientui jas užsakius, o dėl specialiai suprojektuotų virtuvės sprendimų, klientas gali stebėti visą gamybos procesą. Atitinkamai, klientas gali pats pasikoreguoti siūlomus meniu pasirinkimus – įsidėti norimą ar išsiimti nenorimą ingredientą.

Kasdien „Fresh Post“ salotų baro meniu klientai gali rasti 18 skirtingų salotų pasirinkimų, tinkančių tiek mėgstantiems pavalgyti sočiau, tiek ieškantiems vegetariškų ar kitų gardžių salotų alternatyvų. Taip pat meniu galima rasti keletą skirtingų žaliųjų vaisių bei daržovių kokteilių ir keletą skirtingų pusryčių patiekalų. Visi lankytojai nemokamai vaišinami šarminiu vandeniu, kuris naudojamas ir patiekalų gamyboje, taip išsaugant geriausias jų skonines bei maistines savybes.

Kauno „Fresh Post“ filialo vadovė išduoda, jog populiariausių kasdieninių klientų pasirinkimų viršuje – Cezario salotos, salotos su vištiena ir kepta šonine, lašiša ir pesto makaronais bei salotos su jautiena ir kriaušėmis. Taip pat klientai kasdien noriai renkasi įvairių skonių šviežiai spaustus žaliuosius kokteilius su šarminiu vandeniu.

„Nuolat bendradarbiaujame su keliais žinomais Lietuvos virtuvės šefais, tobuliname salotų skonines savybes, kuriame prieskonius, ieškome originalių sprendimų, leidžiančių patiekalus patiekti kuo šviežesnius ir gardesnius. Tiesa, pastebime, jog klientams svarbu ne tik patiekalų šviežumas bei maistingumas, bet ir estetinis jo pateikimas bei funkcionalumas, leidžiantis patogiai valgyti tiek salotų baro viduje, tiek už jo ribų. Mūsų išskirtinio dizaino salotų dėžutė telpa į delną, tad galime garantuoti ne tik jų skonį, sotumą ar šviežumą, bet ir patogumą valgant“, – sako „Fresh Post“ atstovė.

„Fresh Post“ įkūrėja Inga Tribuišienė / „Fresh Post“ nuotr.

Prie „Fresh Post“ salotų kūrimo ir tobulinimo jau ne vienerius metus prisideda šalyje bei tarptautinėje bendruomenėje garsus šefas Artūras Samavičius. Šefo patirtį bei profesinius įgūdžius atspindi ir jo apdovanojimų kolekcija. 2018 m. A. Samavičius pelnė „Girotonno Tuna Festival 2018“ aukso medalį, 2014 ir 2018 m. su Lietuvos nacionaline šefų rinktine iškovojo apdovanojimus Liuksemburgo kulinarijos pasaulio taurėje, 2016 m. dalyvavo „IKA“ kulinarijos olimpiadoje Vokietijoje.

Patogu tiek išsinešti, tiek renginių metu

Visos „Fresh Post“ salotos atkeliauja tiek išsinešimui, tiek valgymui vietoje pritaikytose, perdirbamose, iš viršaus į apačią užsidedančiose ir išsiskleidžiantį lotoso žiedą primenančiose dėžutėse. Dėl pakuočių patogumo ir lengvo pritaikymo valgyti bet kokioms sąlygoms, „Fresh Post“ patiekalai yra mėgstamas ne tik dienos pietų, pusryčių ar vakarienės pasirinkimas, bet ir sprendimas lauko renginių, konferencijų ar darbo susitikimų metu.

Norimas salotas, vaisių ar daržovių kokteilius bei pusryčių patiekalus klientai gali valgyti vietoje, užsisakyti išsinešimui arba su pristatymu į namus. Pristatymo į namus paslaugą galima užsakyti „Fresh Post“ internetinėje svetainėje.

Verslo centre „Magnum“ (Karaliaus Mindaugo pr. 38, Kaunas) įsikūręs salotų baras „Fresh Post“ dirba kiekvieną dieną nuo 9 iki 18 val. Kasdien, nuo 16 iki 18 val. salotų bare apsilankę ar į namus salotas užsisakantys klientai gali rinktis ir iš specialaus vakaro kainos pasiūlymo tam tikroms salotų pozicijoms.

Susipažinti su salotų baro meniu bei naujienomis galima čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.