Kulautuvoje prasidėjo gatvių rekonstrukcija: dėmesio sulauks ir pėsčiųjų takai, atsiras nauji suoliukai – Kas vyksta Kaune

Kulautuvoje prasidėjo gatvių rekonstrukcija: dėmesio sulauks ir pėsčiųjų takai, atsiras nauji suoliukai

Kulautuvoje prasidėjo pagrindinių gatvių rekonstrukcija / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kauno rajono kurortinei teritorijai priklausančiame Kulautuvos miestelyje pavasario paskutinėmis dienomis buvo atidaryta biuvetė. Prieš savaitę Kulautuvos miestelyje vyko dar viena didelė šventė – po gaisro atstatytoje Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčioje buvo aukojamos pirmosios mišios. Bendruomenė vėl turi dėl ko švęsti – prasidėjo Akacijų alėjos ir V. Augustausko gatvės rekonstravimo darbai.

Miestelio gyventojai džiaugiasi pokyčiais, kurių šįmet gausu Kulautuvoje, rašoma Kauno rajono saivaldybės pranešime žiniasklaidai.

„Paskutiniu metu labai dažnai lankomės Kulautuvoje, tačiau kaskart turime dėl ko džiaugtis. Prasideda ilgai lauktas projektas, kurio dėka kulautuviečiai turės rekonstruotas gatves, sutvarkytus takus, želdynus. Jums norėčiau palinkėti kantrybės, o rangovams – gero oro ir sėkmės“, – darbų pradžią antradienį paskelbė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Valerijus Makūnas / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Savivaldybės vadovo teigimu, rangovai bendrovė „Kauno keliai“, kurie atliks darbus Kulautuvoje, rekonstravo ne vieną objektą pakaunėje. „Žinome rangovo atsakingą požiūrį ir reiklumą sau, tad nė neabejoju, kad projektas bus įgyvendintas greitai ir sėkmingai“, – tvirtino meras.

Akacijų alėjos ir V. Augustausko gatvės ilgis yra 2,09 km. Po gatvių rekonstrukcijos gatvių važiuojamoji dalis išplatės – plotis sieks 6 metrus. Tvarkant gatves bus rekonstruoti pėsčiųjų takai. Į kiemus ir kitas šalia gatvės esančias teritorijas bus suprojektuotos ne siauresnės kaip 3,5 m pločio nuovažos su betoninių trinkelių arba asfalto.

Kulautuvoje prasidėjo pagrindinių gatvių rekonstrukcija / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Taip pat Akacijų alėjoje ir V. Augustausko gatvėje bus įrengtas naujas, modernus apšvietimas, atsiras nauji suoliukai, šiukšliadėžės, sutvarkyti želdynai.

Gatvių rekonstrukciją planuojama baigti iki 2023 metų vasario mėn. Darbų vertė – 2,29 mln.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.