Kulautuvoje prasidėjo gatvių rekonstrukcija: dėmesio sulauks ir pėsčiųjų takai, atsiras nauji suoliukai - Kas vyksta Kaune

Kulautuvoje prasidėjo gatvių rekonstrukcija: dėmesio sulauks ir pėsčiųjų takai, atsiras nauji suoliukai

Kulautuvoje prasidėjo pagrindinių gatvių rekonstrukcija / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kauno rajono kurortinei teritorijai priklausančiame Kulautuvos miestelyje pavasario paskutinėmis dienomis buvo atidaryta biuvetė. Prieš savaitę Kulautuvos miestelyje vyko dar viena didelė šventė – po gaisro atstatytoje Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčioje buvo aukojamos pirmosios mišios. Bendruomenė vėl turi dėl ko švęsti – prasidėjo Akacijų alėjos ir V. Augustausko gatvės rekonstravimo darbai.

Miestelio gyventojai džiaugiasi pokyčiais, kurių šįmet gausu Kulautuvoje, rašoma Kauno rajono saivaldybės pranešime žiniasklaidai.

„Paskutiniu metu labai dažnai lankomės Kulautuvoje, tačiau kaskart turime dėl ko džiaugtis. Prasideda ilgai lauktas projektas, kurio dėka kulautuviečiai turės rekonstruotas gatves, sutvarkytus takus, želdynus. Jums norėčiau palinkėti kantrybės, o rangovams – gero oro ir sėkmės“, – darbų pradžią antradienį paskelbė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Valerijus Makūnas / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Savivaldybės vadovo teigimu, rangovai bendrovė „Kauno keliai“, kurie atliks darbus Kulautuvoje, rekonstravo ne vieną objektą pakaunėje. „Žinome rangovo atsakingą požiūrį ir reiklumą sau, tad nė neabejoju, kad projektas bus įgyvendintas greitai ir sėkmingai“, – tvirtino meras.

Akacijų alėjos ir V. Augustausko gatvės ilgis yra 2,09 km. Po gatvių rekonstrukcijos gatvių važiuojamoji dalis išplatės – plotis sieks 6 metrus. Tvarkant gatves bus rekonstruoti pėsčiųjų takai. Į kiemus ir kitas šalia gatvės esančias teritorijas bus suprojektuotos ne siauresnės kaip 3,5 m pločio nuovažos su betoninių trinkelių arba asfalto.

Kulautuvoje prasidėjo pagrindinių gatvių rekonstrukcija / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Taip pat Akacijų alėjoje ir V. Augustausko gatvėje bus įrengtas naujas, modernus apšvietimas, atsiras nauji suoliukai, šiukšliadėžės, sutvarkyti želdynai.

Gatvių rekonstrukciją planuojama baigti iki 2023 metų vasario mėn. Darbų vertė – 2,29 mln.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA