Kelionės laivu iš Kauno į Birštoną – visą vasarą – Kas vyksta Kaune

Kelionės laivu iš Kauno į Birštoną – visą vasarą

Atėjus vasarai sugrįžta ir kauniečių pamėgta pramoga – pasiplaukiojimai laivu. Laivas, gamta, kurortas – trys raktiniai žodžiai, garantuojantys vaizdingą, turiningą ir nepamirštamą sekmadienį. Reguliarūs kruizai laivu į Birštoną bus vykdomi visą vasarą kiekvieną sekmadienį. Bendra kelionės trukmė – 9 valandos, iš jų 4 val. plaukimas laivu, kitos 4 val. praleidžiamos Birštone, ir 1 val. kelionė autobusu.

Apsilankyti Birštone vilioja ne tik kelionė laivu, tačiau ir galimybė, visiškai nemokamai, pasinaudojant Birštono svetingumu, atgauti fizines bei dvasines jėgas.

Kelionė laivu iš Kauno į Birštoną trunka keturias valandas, tačiau keleiviams laikas neprailgsta, o dažnam keleiviui plaukti norėtųsi ir ilgiau, nes nuostabaus grožio gamta bei Nemuno kilpos keleivius lydi iki pat Birštono. Plaukiant Kauno mariomis atsiveria Pažaislis, Kauno Marių atodangos, Kadagių slėnis, Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, Nemuno kaimai bei vaizdingi piliakalniai.

Plaukimo metu laive taip pat vyksta gido vedama ekskursinė programa, laive veikia baras. Kruizo keleiviams atvykus į Birštoną organizuojama ekskursija po kurortą, trunkanti kiek ilgiau nei vieną valandą, o vėliau skiriama laisvo laiko kiekvienam atrasti savąjį Birštoną.

Daugelis miesto svečių, taip pat ir kruizo keleivių, užsuka į Birštono centriniame parke įrengtą originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokštą, kurio sienomis tekantis mineralinis vanduo, veikiamas saulės ir vėjo, garuoja savaime ir pačiame bokšte bei 50–80 metrų spinduliu aplink jį leidžia kvėpuoti mineralų prisodrintu oru.

Kruizo keleiviams taip pat užtenka laiko kurorte surengti iškylą, pasivažinėti dviračiais, išmėginti biuvetės mineralinį vandenį, trykštantį iš žemės gelmių, taip pat nuvykti iki Birštono apžvalgos bokšto.

Visos dienos ekskursinė programa ir kelionė laivu sudaryta taip, kad kiekvieną sekmadienį į Birštoną išvyksta dvi grupės. Pirmoji grupė į Birštoną išvyksta laivu, o po visos programos į Kauną grįžta užsakytu autobusu. Antroji grupė ryte į Birštoną išvyksta užsakytu autobusu, tačiau po programos ir laisvo laiko Birštone į Kauną grįžta laivu.

„Nemuno turas“ / Organizatorių nuotr.

Keleiviai dažnai klausia, kurį maršrutą geriau rinktis, tačiau „Nemuno turo“ atstovų atsakymas dažniausiai būna toks pat – skirtumo nėra. Ekskursinės programos vienodos, o Kauno marių bei Nemuno vaizdai išlieka tokie patys tiek plaukiant pirmyn, tiek atgal.

Nei lietingo, nei itin šilto ar tropinio oro keleiviai taip pat neturėtų išsigąsti. Esant itin šiltam orui keleiviams neperkaisti padeda Kauno marių vėsa bei patogūs kondicionuojami autobusai. Lietui lyjant visi keleiviai laive telpa po stogu, o lietus netrukdo grožėtis vaizdais.

Šią vasarą numatytos kelionės laivu datos: birželio 27 dieną, liepos 4, 11, 18, 25 dienomis. Taip pat rugpjūčio 1, 8, 15, 22, 29 dienomis. Kelionės kaina – 23 EUR suaugusiems, 21 EUR vaikams (5-10 m.), senjorams, neįgaliesiems.Bilietai bei dovanų kuponai parduodami internetu www.nemunoturas.lt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.