Po incidento vakcinacijos centre perspėjami ir kiti kauniečiai – keičiasi antrojo skiepo data – Kas vyksta Kaune

Po incidento vakcinacijos centre perspėjami ir kiti kauniečiai – keičiasi antrojo skiepo data dirbs ir per Jonines

Vakcinavimo centras Kaune
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šeštadienį antrojo skiepo nuo koronaviruso nesulaukę kauniečiai skundėsi vakcinavimo tvarka – į vakcinacijos centrą atvykę miestiečiai nesulaukė nei vakcinos, nei paaiškinimo. Tuo metu Kauno miesto poliklinikos atstovai tvirtina, kad kauniečiams buvo išsiųstos SMS žinutės su nauja revakcinavimo data, o tokių trumpųjų žinučių sulauks ir daugiau piliečių, mat keičiasi dar kelios antrojo skiepo datos.

Kaip jau rašyta, šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė kauniečių skundų, kad atvykus į Kauno vakcinacijos centrą rado užrakintas duris ir paskirtu laiku niekas jų nepriėmė.

Visgi kaip portalui komentavo Kauno miesto poliklinikos Vyriausioji administravimo specialistė Audronė Spiridavičienė, siekiant optimaliai naudoti VšĮ Kauno miesto poliklinikos žmogiškuosius resursus, praėjusį šeštadienį numatytos pacientų revakcinacijos vakcinacijos centre buvo perkeltos į šį pirmadienį.

„Pacientai apie tai buvo informuoti SMS žinute su nurodyta nauja data ir laiku. Atsižvelgiant į pacientų revakcinacijų skaičių per dieną, pasitaiko dienų kai į vakcinacijos centrą turi ateiti labai didelis skaičius pacientų antrai vakcinos dozei (pvz.: 7000) arba labai mažas (pvz. 50). Pagal tai yra koreguojama pacientų revakcinacijos diena. Gyventojai apie tai visada yra informuojami SMS žinute, kurioje patikslinamas revakcinacijos laikas“, – teigė A. Spiridavičienė.

Dirbs ir per Jonines

Pasinaudojant proga A. Spiridavičienė informuoja, kad birželio 24 dieną vakcinacijos centras dirbs. Pranešama ir apie dar kelias keičiamas antrojo skiepo datas.

Anot A. Spiridavičienės, revakcinacija Vaxzevria (AstraZeneca) vakcina iš 06.25 ir 06.26 dienos perkeliamos į 06.23 dieną, iš 07.03 dienos į 07.02 dieną. Comirnaty (Pfizer) revakcinacija iš 06.26 dienos perkeliama į 06.28 dieną. Revakcinacija Moderna vakcina iš 07.03 dienos perkeliama į 07.05 dieną.

„Labai prašome gyventojus sekti informaciją gaunamą SMS žinutėmis bei ja vadovautis“, – pridūrė ji ir priminė, kad laiko tarpas tarp dviejų vakcinos dozių, skirtingoms vakcinoms yra skirtinga.

Pfizer vakcinos antra dozė injekuojama ne anksčiau, kaip po 21 dienos, Moderna vakcinos – ne anksčiau, kaip po 28 dienų, Vaxzevria vakcina – po 4-12 sav.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.