Kauniečių pamėgta „Kolegų“ užeiga dabar vilioja ir gardžiais grilio patiekalais – Kas vyksta Kaune

Kauniečių pamėgta „Kolegų“ užeiga dabar vilioja ir gardžiais grilio patiekalais

„Kolegų“ užeiga / Organizatorių nuotr.

Populiarioji užeiga „Kolegos“ šiltojo sezono metu pietums siūlo itin platų grilio patiekalų asortimentą. Prekybos miestelio „Urmas“ Geltonojoje galerijoje įsikūrusioje maitinimo įstaigoje galima paragauti ypatingai paruoštų viščiukų, šašlykų, šonkaulių, sprandinės, šoninės. Taip pat ir ant grilio keptų įvairių maltinių.

Grilio patiekalus pamėgo iš karto

Nors užeiga dirba nuo 9 iki 18 val. didžiausio lankytojų srauto sulaukia pietų metu. Darbo dienomis čia pietauja daugiausia netoliese įsikūrusių įmonių darbuotojai. O savaitgaliais – prekybos miestelio pirkėjai, atvykę ne tik iš Kauno ar jo apylinkių ar kitų miestų.

„Grilio patiekalus po truputį pradėjome siūlyti dar praeitais metais. Lankytojams jie labai patiko, todėl šiemet atšilus orams jau gerokai išplėtėme šių patiekalų asortimentą.  Tai labai pasiteisino – grilio patiekalai vieni populiariausių tarp pietaujančiųjų. Ypač klientai pamėgo mūsų pagal originalius receptus paruoštus viščiukus ir vištienos bei kiaulienos šašlykus“, – sakė užeigos administratorė Toma Paulauskaitė.

„Kolegų“ užeiga / Organizatorių nuotr.

Nuo šonkaulių iki maltinukų

Grilio kaitroje švelniai apskrudintiems patiekalams ypatingą skonį suteikia specialus grilio meistro Vyto Stipino sukurtas česnakinis padažas, kuriuo patiekalai aptepami prie kepant. O prie patiekalo patiekiamas irgi vietoje tik iš natūralių produktų gaminamas labai gardus BBQ padažas.

„Šiuo metu mūsų valgiaraštyje – amerikietiškas vištienos kepsnys su BBQ padažu, įvairūs maltiniai (paprastas, užkeptas sūriu (vadinamasis nuogas burgeris), įdaryti grybais, sūriu, šonine, maltiniai). Kiaulienos, vištienos šašlykai, šonkauliai, kepta sprandinė, amerikietiškos vištienos šlaunelės, vištienos file. Šašlykus ir viščiukus rasite kasdien, o kiti patiekalai šiek tiek kinta pagal dienos meniu. Viskas patiekiama su pasirinktu garnyru ir daržovėmis“, – pasakojo V. Stipinas.

Ištobulinti tradiciniai receptai

Patyręs „Kolegų“ grilio meistras gerai išmano marinavimo, kepimo, prieskonių parinkimo subtilybes.

„Mano žinių pagrindas šioje srityje paremtas tradicijomis, perimtomis dar iš tėvų. Žinoma, receptus ir mėsos paruošimo būdus per visus tuos metus esu dar labiau ištobulinęs. Bet tie, kas prisimena pirmųjų nepriklausomybės metų skonius – ypač keptų viščiukų, šašlykų – tikrai turėtų juos atpažinti“, – teigė pašnekovas.

„Kolegų“ užeiga / Organizatorių nuotr.

Marinatus, prieskonių mišinius ruošia pats šefas pagal laiko patikrintas proporcijas – jokių paruoštukų.

Kruopščiai parenka mėsą ir anglis

Pasak šefo, patiekalų kokybei labai taip pat svarbu atsirinkti tinkamą mėsą. Ne išimtis ir maltiniai – užeiga pati smulkina mėsą maltiniams, kad ji tikrai būtų kokybiška. Dar vienas labai svarbus akcentas – tinkamos anglys kepimui.

„Nuo anglių labai priklauso galutinis patiekalo skonis ir kvapas. Kepame tik ant beržo anglių, kurias kruopščiai atsirinkome iš kelių tiekėjų“, – pabrėžė grilio meistras.

Žinoma, „Kolegose“ galima rasti ne tik grilio patiekalų. Lankytojų kasdien čia laukia apie 20 skirtingų pasiūlymų. Nuo cepelinų, kepsnių, kotletų iki žuvies, blynų, troškinių. Taip pat pora dienos sriubos pasiūlymų. Prie užeigos populiarumo smarkiai prisideda ir tai, kad čia papietauti galima už labai priimtiną kainą.

„Kolegas“ rasite prekybos miestelio „Urmas“ Geltonosios galerijos 6 salėje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.