Sporto žvaigždės ragina skiepytis: į Kauno rajono seniūnijas išriedėjo specialus autobusiukas – Kas vyksta Kaune

Sporto žvaigždės ragina skiepytis: į Kauno rajono seniūnijas išriedėjo specialus autobusiukas

Skiepų autobusiukas Kauno rajone / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Į Kauno rajono seniūnijas išriedėjo autobusiukas, apklijuotas plakatais, kuriuose disko metikas olimpietis Andrius Gudžius ir Dakaro ralio lenktynių nugalėtojas motociklininkas Arūnas Gelažninkas kviečia gyventojus skiepytis nuo COVID-19 ligos.

Tai Kauno rajono savivaldybės akcija, kurios tikslas – paskiepyti vyresnius, vienišus, neturinčius galimybių atvykti į vakcinavimo centrus, nutolusiose vietovėse gyvenančius žmones.

„Esu nuoširdžiai dėkingas Andriui ir Arūnui, kurie sutiko neatlygintinai pareklamuoti mūsų akciją. Šie sportininkai yra mūsų kraštiečiai, todėl jų autoritetingas žodis svarbus ir jaunimui, ir pagyvenusiems žmonėms“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, pirmieji mobilaus skiepų autobusiuko sulaukė Čekiškės ir Vilkijos apylinkių seniūnijų gyventojai. Kaip tik iš šios seniūnijos Padauguvos kaimo yra kilęs A. Gudžius. Per pusdienį „Johnson & Johnson“ firmos vakcinomis paskiepyti 105 gyventojai.

Skiepų autobusiukas Kauno rajone / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Įpusėjus skiepijimo procesui teko papildyti vakcinos atsargas. „Manėme, kad pirmą akcijos dieną žmonių bus mažiau“, – sakė Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Valdas Oniūnas.

Čekiškės seniūnijoje esančiame Liučiūnų kaime į gyvą eilutę stojo 41 gyventojas. Daugelis jų tvirtino, kad skiepytis viena vakcinos doze yra patogu. Čekiškės miestelyje tądien paskiepyti 45 žmonės.

Vėliau skiepų autobusiukas pasuko Vilkijos apylinkių seniūnijos link. Daugėliškių ir Purviškių kaimuose paskiepyta 19 asmenų.

Vakcinavimas nuo COVID-19 / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Skiepytis norėjo įvairaus amžiaus žmonės, tačiau daugiausia buvo senjorų. „Mūsų vaikai jau pasiskiepijo, tai daryti paragino ir mane su žmona“, – pasakojo Čekiškės gyventojas Jonas.

Mobilusis skiepų autobusiukas seniūnijas lankys kiekvieną savaitę, dažniausiai jis užsuks į atitolusius kaimus, vienkiemius.

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius pabrėžė, kad organizuojant tokias akcijas ypač svarbus vaidmuo tenka seniūnams. „Jie privalo operatyviai informuoti gyventojus apie akciją, o judėjimo negalią turintiems senjorams organizuoti pavėžėjimą. Taip pat svarbu tinkamai parengti patalpas, pakviesti savanorių, užtikrinti, kad būtų geriamojo vandens, pakankamai vietų atsisėsti“, – kalbėjo direktorius.

Birželio 17 d. susirgimų rodiklis 100 tūkst. gyventojų Kauno rajone siekė 87,1. Paskiepyta daugiau kaip 44 proc. gyventojų. Vyresnių kaip 80 m. paskiepyta – 50,8 proc., 45 m. ir vyresnių – 52,9 proc., 25 m. ir vyresnių – 40,7 proc.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.