„Švyturys Bhouse“ žada sudrebinti Klaipėdą: Aludarių dienos festivalis įvyks – Kas vyksta Kaune

„Švyturys Bhouse“ žada sudrebinti Klaipėdą: Aludarių dienos festivalis įvyks

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje / Organizatorių nuotr.

Kasmet vis įspūdingesnis Tarptautinės Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje jau buvo tapęs privalomu aplankyti vasaros renginiu ne tik šio miesto gyventojams – geros muzikos, maisto ir alaus mėgėjai pajūryje šia proga susirinkdavo iš visų šalies kampelių. Nors paskutinįkart net 13 tūkst. dalyvių subūrusi šventė praėjusiais metais dėl saugumo sumetimų neįvyko, jos organizatoriai oficialiai skelbia – liepos 17 d. ilgai lauktas Aludarių festivalis įvyks.

Klaipėdoje Aludarių diena švenčiama jau 8 metus, todėl šis savaitgalis pajūryje daugelio lankytojų būna „rezervuotas“ gerokai iš anksto. Tiesa, pernai pandemija šiuos planus pakoregavo, tačiau po metų pertraukos Aludarių dienos festivalis oficialiai sugrįžta.

„Visi matome, kaip greitai, atlaisvėjus ribojimams, prisipildė gatvės ir lauko kavinės – žmonės išsiilgę socializacijos, barų, renginių ir tiesiog kokybiško laiko kartu. Todėl, laikantis visų tebegaliosiančių reikalavimų susibūrimams, šią vasarą vėl esame pasirengę sukurti šventinę nuotaiką ir priminti, kaip mes Klaipėdoje švenčiame Aludarių dieną“, – skelbia organizatoriai.

Kaip ir įprasta, vienos dienos festivalis vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, kurioje išdygs 3 muzikos scenos. Alternatyvios muzikos gerbėjai išgirs „Solo Ansamblio“, „Free Finga“, „Garbanoto“, „Flash Voyage“, „Baltojo Kiro“, „Planeta Polar“ ir kitų žinomų muzikantų pasirodymus. Taip pat stand-up komedijos pasirodymus surengs „Šventinis Bankuchenas“ bei Markas ir Viktoras.

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje / Organizatorių nuotr.

Taip pat festivalyje bus galima paragauti įvairiausių pasaulio virtuvių maisto ir sudalyvauti ekskursijose po daryklą. Organizatorių teigimu, kasmet veiklų ir partnerių skaičius gerokai ūgteli, kadangi į festivalį sugrįžta vis daugiau žmonių. Todėl ir šiemet, net ir po pertraukos bei sunkiau nuspėjant lankytojų skaičių, renginio programa tikrai nenuvils.

„Pirmajame mūsų Aludarių dienos paminėjime prieš aštuonerius metus sulaukėme 6 tūkstančių dalyvių. Nuo to laiko renginį vis tobulinome, didinome veiklų ir scenų skaičių, todėl vos po kelių metų jau skaičiavome net 22 tūkst. entuziastų, atvykstančių pasiklausyti alternatyvios muzikos, paragauti alaus rūšių iš įvairiausių šalių ir pasimėgauti skirtingų pasaulio virtuvių patiekalais“, – pasakoja idėjos sumanytojai.

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje / Organizatorių nuotr.

Nors atrodė, kad sėkmingos Aludarių dienos „formulę“ jau išdirbo, prieš dvejus metus festivalio organizatoriai nusprendė mesti sau iššūkį ir renginio kartelę dar pakelti.

„Paskutinį kartą subūrėme dar daugiau muzikantų, sugalvojome dar daugiau veiklų, pirmieji pristatėme ekologiškas daugkartinio naudojimo taures ir, užtvėrę kelias uostamiesčio gatves netgi 4 scenomis, „užkūrėme“ tikrą festivalį. Į jį atvyko net mūsų seserinių daryklų atstovai iš Niujorko, Stokholmo, Tronheimo ir Londono“, – prisimena renginio iniciatoriai.

Kad lankytojai galėtų nevaržomai pasimėgauti renginiu, jis organizuojamas savaitgalį, liepos 17 dieną. Jei ribojimai iki renginio dienos nepasikeis, festivalis bus atviras visiems dalyviams su galimybių pasu.

Daugiau informacijos ir bilietai čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.