Skaitytojas nusistebėjo, kaip troleibusai Kaune važiuoja be „ūsų“ – Kas vyksta Kaune

Skaitytojas nusistebėjo, kaip troleibusai Kaune važiuoja be „ūsų“

Ketvirtadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Kovo 11-osios gatvėje užfiksavo kiek neįprastą vaizdą. Kol gatvėje tvarkoma šiluminė trasa ir eismas apribotas, troleibusai ja važiuoja atsijungę nuo kontaktinio tilto – transporto priemonė praburzgė pro kaunietį nuleidusi „ūsus“.

13-o maršruto troleibusas užfiksuotas nuleistais laidais išvažiuojantis iš stotelės „Girstutis“ Taikos prospekto žiedinės sankryžos kryptimi. Troleibusui tolstant girdėti elektrinei transporto priemonei nebūdingas vidaus degimo variklio garsas.

„Kauno autobusams“ priklausantys troleibusai „Berkhof“ išties pasižymi autonomine eiga. Juose sumontuoti 3 l darbinio tūrio dyzeliniai varikliai, kurie prireikus leidžia apvažiuoti kliūtis ar pakeisti maršruto kryptį ten, kur nėra kontaktinio tinklo. „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, varomi dyzeliniu motoru šie troleibusai gali įveikti iki 10 km.

Primename, kad Kovo 11-osios gatvėje eismo tvarka pakeista dėl „Kauno energijos“ atliekamo šiluminės trasos remonto. Atvykstant nuo Savanorių prospekto, ties Taikos prospekto ir Kovo 11-osios gatvės žiedu pastatyta informacinė lenta, nurodanti, kad eismas Kovo 11-osios gatve draudžiamas, norintieji čia papulti turi sukti aplink pro Draugystės gatvę, Pramonės prospektą ir Chemijos gatvę.

Šiuo metu atkarpa nuo vakcinavimo centro iki Taikos prospekto žiedo leidžiama važiuoti tik viešajam transportui, gyventojai turi sukti ratą pro Chemijos gatvę. Savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius pirmadienį informavo, kad darbai turėtų būti baigti iki rugpjūčio.

Išvysti „Berkhof“ troleibuso autonominio judėjimo galimybes kauniečiai galėjo ir 2017-ųjų kovą, kai buvo remontuojamas Varnių tiltas. Vienoje pusėje pradėjus tvarkyti kelio dangą, vairuotojai prieš užvažiuodami ant tilto turėdavo nuleisti troleibusų laidus ir juos vėl uždėdavo pravažiavę tiltą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.