Naktį Nemune užstrigo vyras – Kas vyksta Kaune

Naktį Nemune užstrigo vyras

Skaitytojo Ričardo nuotr.

Praėjusią naktį pagalbos šauksmai Kaune aidėjo šalia Nemuno salos, čia į vandenį įkrito vyras ir negalėjo išlipti. Į įvykio vietą išsiųstos visos specialiosios tarnybos. Vyrą pavyko rasti ir ištraukti iš vandens, o po greitosios medikų apžiūros vyras pristatytas į gydymo įstaigą.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, lygiai 1 valandą nakties buvo gautas pranešimas apie galimą pavojų žmogaus gyvybei. Anot pranešėjų, po pėsčiųjų tiltu esančiu Karaliaus Mindaugo prospekte, vandenyje stovi užstrigęs vyras, kuris negali išlipti į sausumą.

Į įvykio vietą išvyko ugniagesiai gelbėtoja, policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Atvykus rastas 1965 metais gimęs vyras, kuris negalėjo išlipti į krantą. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai vyrą ištraukiamosiomis kopėčiomis ir gelbėjimo virvę iškėlė į krantą, jis buvo perduotas medikams.

Medikams suteikus pirminę pagalbą vyras išvežtas į Raudonojo kryžiaus ligoninę. Žmogus buvo sąmoningas, išorinių sužalojimų nebuvo matyti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA