Kaunietis prašo pagalbos: dingo keturkojis draugas – siūlo 1000 eurų premiją – Kas vyksta Kaune

Kaunietis prašo pagalbos: dingo keturkojis draugas – siūlo 1000 eurų premiją atnaujinta

Skaitytojo Dominyko nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kaunietis kreipėsi į „Kas vyksta Kaune“ redakciją su pagalbos šauksmu – dingo jo keturkojis draugas. Skaitytojas desperatiškai ieškojo šunelio nuo praėjusio vakaro, tačiau špicas tiesiog pradingo. Dominykas tikėjosi, kad didžiausia kauniečių bendruomenė pagelbės rasti šunelį, o tiems, kas tai padarys siūlė net 1000 eurų premiją. Visgi šunelis pirmadienio popietę pats grįžo pas šeimininką.

„Nežinau kur daugiau kreiptis. Dingo šuo Žaliakalnyje. Špicas vardu Ernis. Neprisileidžia žmonių. Radusiems premija 1000 eurų“, – rašė neviltyje atsidūręs kaunietis Dominykas.

Anot skaitytojo, šuo dingo šeštadienio naktį ir paskutinį kartą matytas prie Miko ir Kipro Petrauskų muziejaus Žaliakalnyje. Iki paryčių ieškoję savo draugo kauniečiai nieko nepešė, o paiešką vėl atnaujino nuo sekmadienio ryto iki pat vakaro.

„Dingo vakar naktį. Matytas paskutinį kartą prie Miko ir Kipro Petrauskų muziejaus. Vakar iki 3 nakties ieškojome. Šiandien nuo 9 ryto iki dabar…“, – pagalbos prašė Dominykas.

Vyras patikino, kad už kauniečių pagalbą siūlo sumokėti net 1000 eurų premiją, nes keturkojis draugas jam be galo svarbus ir nori, kad jis grįžtų namo.

Papildyta birželio 14 dieną 14.05 val.

Pirmadienio popietę su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs šuns šeimininkas patikino, kad paklydėlis jau namuose.

„Negaliu patikėti! Šuo pats parėjo!! Kaimynas rado prie durų laukiantį. Įdomiausia, jog net ir policija jį gaudė ir paspruko“, – džiugiomis emocijomis dalijosi kaunietis.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.