Į Garliavą važiavęs „Opel“ vairuotojas pasiklydo: visu greičiu prieš eismą – Kas vyksta Kaune

Į Garliavą važiavęs „Opel“ vairuotojas pasiklydo: visu greičiu prieš eismą

Kauniečių bendruomenėje plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti prieš eismą važiuojantis automobilis. Nors skausmingo susidūrimo pavyko išvengti, tačiau toks vairavimas gali pridaryti daug nemalonumų.

„Vis dar pasitaiko“, – prie vaizdo įrašo prierašu pasidalijo Domantas.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip lengvasis automobilis „Opel vectra“ kelyje Marijampolė-Kaunas važiuoja priešpriešine eismo juosta, kurią skiria kelio atitvarai. Kelyje pasiklydęs raudonas automobilis neskuba grįžti į savo eismo juostą net atitvarams pasibaigus.

Nors ryškus automobilis ir geriau matomas, tačiau galiausiai jam teko staigiu manevru mestis į dešinę kelio pusę, kad išvengtų susidūrimo su iš priekio atvažiuojančiu kitu automobiliu.

Internautai atkreipė dėmesį, kad greičiausiai vairuotojas grįžęs iš Didžiosios britanijos, kur eismas vyksta kairiąja kelio puse.

„Iš anglų gal grįžo“, – pastebėjo Osvaldas.

„Filmuojamas Greiti ir įsiutę Lietuva filmas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus“, – šmaikštavo Emilijus.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d., pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų, o neturintiems teisės vairuoti asmenims – nuo 450 iki 600 eurų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA