KIKA gyvūnų kirpykloje – naujovė: masažinės vonios jūsų augintiniui – Kas vyksta Kaune

KIKA gyvūnų kirpykloje – naujovė: masažinės vonios jūsų augintiniui

Organizatorių nuotr.

Jeigu turite augintinį ir susiduriate su jo kailio problemomis – ši informacija skirta būtent jums. Yra skaičiuojama šimtai skirtingų gyvūnų odos ligų, kurių dauguma atrodo labai panašiai – augintiniai kasosi daugiau nei įprastai, pradeda slinkti plaukai, išplinka kailio plotai, kailis pakeičia spalvą – ruduoja, juoduoja, atsiranda įvairūs pažeidimai ant odos ar nuo augintinio sklinda nemalonus kvapas. Priežasčių tam gali būti labai įvairių – gyvūnas linkęs į alergiją, netinkamai parinktas maistas, netinkama kailio priežiūra.

Pirkinių centre „Savas“ įsikūrusios KIKA gyvūnų kirpyklos specialistai gali pasidžiaugti, kad nuo šiol visus atvestus augintinius maudo ozono voniose.

„Masažinėse voniose atliekamos procedūros skirtos ne tik kasdienei priežiūrai, augintinių palepinimui, bet ir įvairių kailio bei odos negalavimų prevencijai. Nano burbuliukai dėl savo dydžio gali giliai prasiskverbti į odos poras ir plauko folikulus, pašalindami sebumo perteklių, purvą ir nešvarumus, tuo pačiu, naudojant kosmetiką ir gydomąsias priemones, pagerinti jų įsisavinimą bei efektyvumą.

Šios ozono vonios augintiniams gerina odos ir kailio būklę, lengvina infekcijų, alergijų ir dermatito simptomus, malšina niežulį, gerina kraujotaką bei atpalaiduoja sąnarius ir raumenis“, – daugybę tokių procedūrų privalumų įvardija KIKA kirpyklos darbuotojai.

„Džiaugiamės kiekviena pirkinių centro „Savas“ parduotuvių ar paslaugų skyrių įdiegta naujove, naujais produktais bei paslaugomis. Tik tobulėdami galime būti patrauklūs ir įdomūs savo lankytojams“, – nuotaikomis dalinasi pirkinių centro „Savas“ vadovė Aušra Lapinskienė.

KIKA gyvūnų kirpykla / Organizatorių nuotr.

Pirkinių centre „Savas“ su baltapūke Maltos bišone ant rankų sutiktas lankytojas Saulius V. atviravo, kad jau kurį laiką savo augintinę Mają lepina ozono voniomis.

„Šia vonia pasinaudojame prieš kiekvieną Majos kirpimą. Turėjome daug problemų su jos kailiuku – buvo gaila stebėti beprotišką kasymąsi ir kailio plikimą plotais. KIKA specialistai patarė pakeisti pašarą, nebešerti maistu nuo stalo bei išbandyti ozono masažinę vonią. Dabar turime puikius rezultatus – žvilgantį, sveiką kailiuką“, – pasakoja pašnekovas.

Pasak KIKA gyvūnų kirpyklos specialistų, ozonas skatina folikulų augimą, kolageno gamybą, detoksikuoja organizmą, stiprina kraujotaką ir imunitetą. Sukurdamas natūralią apsaugą, atstato pažeistų audinių struktūrą, paspartina dermatito, egzemos gijimo procesus, pasižymi regeneruojančiomis ir drėkinančiomis savybėmis bei palengvina į alergijas linkusių augintinių savijautą.

Procedūros metu naudojami atitinkami eterinių aliejų mišiniai, speciali kosmetika, kas dar labiau suaktyvina procedūrų veiksmingumą. Procedūrų metu naudojama tik profesionali „Tauro Pro Line“ kosmetika, gydomosios SPA procedūros papildomos natūraliais moliais ir eteriniais aliejais, kurie svarbūs siekiant atkurti sveiką odos ir plaukų struktūrą, sugrąžinti kailiui žvilgesį.

„Rezultatai bus akivaizdūs jau po vienos savaitės!“, – žada KIKA gyvūnų kirpyklos specialistai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.