„Kaunoramos“ pirmame etape parduota 90 proc. apartamentų – Kas vyksta Kaune

„Kaunoramos“ pirmame etape parduota 90 proc. apartamentų

Organizatorių nuotr.

Kaune, A. Juozapavičiaus prospekto pradžioje, jau pradėjo kilti nekilnojamo turto projekto „Kaunorama“ pamatai. Projektas Kauno mieste išsiskiria savo architektūriniais sprendimais – tai pirmieji modernūs daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kauno mieste. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, pirmajame etape jau parduota bei rezervuota 90,8 proc. apartamentų. Iš viso projekte numatomi 3 etapai, antrojo dangoraižio statybų pradžia numatoma jau liepos pradžioje.

„Matome, kad Kauno miesto gyventojams trūko naujų ir modernių architektūrinių sprendimų mieste. Tikėjomės, jog projektas atras savo pirkėją, tačiau dar labiau džiaugiamės, kad vos prasidėjus statybų darbams, pardavėme didžiąją dalį apartamentų pirmame etape. Dalis klientų jau išreiškė susidomėjimą ir netrukus augti pradėsiančiu antruoju etapu, tad džiaugiamės matydami, jog mums pavyko patenkinti miesto gyventojų poreikius“, – sako „Kaunorama“ vadovas Tadas Galminas.

Miesto panorama ir modernūs sprendimai

„Kaunorama“ – tai trijų pastatų kompleksas, išsiskiriantis savo aukščiu, kokybe ir moderniausiomis statybų technologijomis. Pastatas gyventojams leis mėgautis kerinčia panorama į Kauno senamiestį bei Nemuną ištisus metus. Tai pirmasis tokio tipo projektas Kauno mieste.

„Norėjome kauniečiams pasiūlyti išskirtinį projektą – tokį, kokio mieste dar nebuvo. Daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kaune yra neįprastas reiškinys, tad matydami gyventojų poreikį, nusprendėme vystyti būtent tokios koncepcijos projektą. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems modernų požiūrį į gyvenimą mieste“, – sako T. Galminas.

„Kaunorama“ apartamentų interjeras / Organizatorių nuotr.

Viršutiniuose „Kaunoramos“ aukštuose vystytojai numatę įrengti daugiau nei 300 kv.m. ploto apartamentus. Mažiausių apartamentų plotas projekte prasideda nuo 44 kv.m. Visas projekto plotas užims 19000 kv.m. Visus tris projekto korpusus jungs požeminis parkingas, šalia sklypo taip pat bus įrengta ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė gyventojams.

Ateities planai

Numatoma, kad pirmojo etapo pirmieji aukštai pradės kilti jau šių metų rugsėjį. Pilna pirmojo etapo statybų pabaiga planuojama 2022 metų birželio mėnesį. Antrojo bokšto statybos prasidės šių metų liepos pradžioje, trečiasis bokštas kilti pradės metų pabaigoje. Nors antrojo ir trečiojo namo apartamentų rezervacijos dar nepaskelbtos, tačiau jau dabar matomas didelis gyventojų susidomėjimas.

„Kadangi jau dabar sulaukiame nemažai užklausų dėl antrojo ir trečiojo etapo apartamentų rezervacijos, ją pradėti planuojame jau šią vasarą. Pastebime tendenciją, kad daug užklausų dėl sekančių etapų atkeliauja iš klientų, rezervavusių ar nusipirkusių būstą pirmajame etape.

Klientai „Kaunoramoje“ apartamentus įsigyja ne tik sau, tačiau perka juos kaip investiciją. Atsižvelgiant į dabartines nekilnojamo turto rinkos tendencijas tikimės, kad ateityje projektas sulauks tokios pat sėkmės, kaip ir pirmasis jo etapas,“ – teigia „Capital“ NT projektų ir rinkodaros vadovas Paulius Kukenys.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.