K. Krysko ir J. Milius planuoja vestuves: iškilminga šventė jau kitą savaitę – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

K. Krysko ir J. Milius planuoja vestuves: iškilminga šventė jau kitą savaitę

delfi.lt 2021/06/09 13:34
DELFI / D. Čepėlos nuotr.

Birželio 17 dieną Anykščių rajone tuoksis atlikėjai Jeronimus Milius ir Karina Krysko. Portalas anyksta.lt skelbia, kad nėra informuojama, kurioje konkrečiai vietoje įvyks žinomos poros šventė.

„Jie prašė, kad ši informacija nebūtų niekur skelbiama“, – portalui sakė Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Matiukienė.

Primename, kad 2019 metais su vyru, šokėju Sauliumi Skambinu išsiskyrusi dainininkė K. Krysko ilgą laiką buvo atsitvėrusi tylos siena. Žinoma moteris viešumos vengė ir išgyvendama šeimos krizę, ir po jos.

Nepaisant to, pramogų pasaulio užkulisiuose jau ilgą laiką netilo kalbos apie jos širdyje gimusią simpatiją kolegai, dainininkui Jeronimui Miliui. Apie santykius neatviraujant vėliau įsimylėjėliai nustebino romantiškomis naujienomis – jiedu susižadėjo.

Žinią apie sužadėtuves pora paviešino socialiniuose tinkluose. K. Krysko patalpino atostogų Kroatijoje akimirką, kurioje J. Milius laiko jos ranką, o ant jos – žibantis sužadėtuvių žiedas. Romantišką kadrą papildė ir šiltas komentaras, kuris atskleidė, kad pora sužadėtiniais tapo dar liepą.

„2020.07.16“, – tokia data nuotrauką papuošė „69 danguje“ narė. Dainininkė savo įrašą papildė širdelės ir sužadėtuvių žiedo emocijomis bei grotažymėmis #meilė, #sužadėtinis.

Po šiuo jausmingu atlikėjos įrašu pasipylė sekėjų sveikinimai. Gražių žodžių negailėjo ne tik kolegos, bet ir K. Krysko bei J. Miliaus gerbėjai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA