Šventinės nuotaikos Kauno rajone: pasveikintas jau 500-asis šiais metais gimęs kūdikis – Kas vyksta Kaune

Šventinės nuotaikos Kauno rajone: pasveikintas jau 500-asis šiais metais gimęs kūdikis

500-asis Kauno rajono kūdikis / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Saulėtą antradienio rytą Kauno rajono savivaldybės metrikacijos skyriuje pasveikintas jau 500-asis kūdikis, gimęs šįmet pakaunėje. Jubiliejiniu kūdikiu tapo Tauras Pupelis.

Tauras – antrasis vaikas Ilonos ir Evaldo Pupelių šeimoje. Mažylio brolis Markas pasakojo, kad labai laukė ir nekantravo susipažinti su naujuoju šeimos nariu. „Seniai norėjau broliuko. Jeigu reikės, padėsiu mamai jį prižiūrėti“, – tvirtino Markas.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, Ilona ir Evaldas gimė ir augo Garliavoje, mokėsi toje pačioje mokykloje – Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje, kur ir susipažino. Kaip tvirtino Tauro mama, mokykloje jie dar nebuvo pora.

„Gyvenimas pats mus suvedė, tik gerokai vėliau“, – atviravo Ilona. Vyresnėlis sūnus Markas irgi mokosi Garliavoje, Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje, pirmoje klasėje. Šiuo metu jauna šeima gyvena Alšėnų seniūnijoje, Jonučių kaime. „Išsikėlėme į kaimą“, – juokavo tėtis Evaldas.

Tėtis Evaldas dirba Kauno rajone, turi savo verslą Garliavoje, yra įmonės „Degmeda“ direktorius. Įmonė tiekia degintos medienos produktus. Ilona yra ekonomikos mokslų daktarė, iki sūnaus gimimo dirbo estetinės chirurgijos klinikoje.

500-asis Kauno rajono kūdikis / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Mažylio mama teigė, kad iš pradžių nepatikėjo, kad Tauras tapo jubiliejiniu kūdikiu. „Galvojau, kad kažkas turbūt apsiriko. Bet, matyt, čia kaip loterija, kurioje šįkart laimėjome mes“, – sakė Ilona.

Pasiteiravus, kas sūnui išrinko vardą, tėvai tvirtino, kad abu. „Derinome prie pirmo vaiko vardo. Norėjome, kad būtų vyriškas, trumpas ir nepamirštamas“, – aiškino mama.

„Mažylis Tauras po daugelio metų galės didžiuodamasis sakyti, jog jis buvo 500-asis tais metais gimęs vaikas pakaunėje. Sveikinu visą šeimą šia gražia proga ir linkiu augti sveikiems bei stipriems“, – sveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Nesteckis.

Vicemeras šeimynai įteikė tradicines savivaldybės dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“, saldžią dovanėlę ir kūdikio kraitelį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA