Šventinės nuotaikos Kauno rajone: pasveikintas jau 500-asis šiais metais gimęs kūdikis – Kas vyksta Kaune

Šventinės nuotaikos Kauno rajone: pasveikintas jau 500-asis šiais metais gimęs kūdikis

500-asis Kauno rajono kūdikis / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Saulėtą antradienio rytą Kauno rajono savivaldybės metrikacijos skyriuje pasveikintas jau 500-asis kūdikis, gimęs šįmet pakaunėje. Jubiliejiniu kūdikiu tapo Tauras Pupelis.

Tauras – antrasis vaikas Ilonos ir Evaldo Pupelių šeimoje. Mažylio brolis Markas pasakojo, kad labai laukė ir nekantravo susipažinti su naujuoju šeimos nariu. „Seniai norėjau broliuko. Jeigu reikės, padėsiu mamai jį prižiūrėti“, – tvirtino Markas.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, Ilona ir Evaldas gimė ir augo Garliavoje, mokėsi toje pačioje mokykloje – Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje, kur ir susipažino. Kaip tvirtino Tauro mama, mokykloje jie dar nebuvo pora.

„Gyvenimas pats mus suvedė, tik gerokai vėliau“, – atviravo Ilona. Vyresnėlis sūnus Markas irgi mokosi Garliavoje, Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje, pirmoje klasėje. Šiuo metu jauna šeima gyvena Alšėnų seniūnijoje, Jonučių kaime. „Išsikėlėme į kaimą“, – juokavo tėtis Evaldas.

Tėtis Evaldas dirba Kauno rajone, turi savo verslą Garliavoje, yra įmonės „Degmeda“ direktorius. Įmonė tiekia degintos medienos produktus. Ilona yra ekonomikos mokslų daktarė, iki sūnaus gimimo dirbo estetinės chirurgijos klinikoje.

500-asis Kauno rajono kūdikis / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Mažylio mama teigė, kad iš pradžių nepatikėjo, kad Tauras tapo jubiliejiniu kūdikiu. „Galvojau, kad kažkas turbūt apsiriko. Bet, matyt, čia kaip loterija, kurioje šįkart laimėjome mes“, – sakė Ilona.

Pasiteiravus, kas sūnui išrinko vardą, tėvai tvirtino, kad abu. „Derinome prie pirmo vaiko vardo. Norėjome, kad būtų vyriškas, trumpas ir nepamirštamas“, – aiškino mama.

„Mažylis Tauras po daugelio metų galės didžiuodamasis sakyti, jog jis buvo 500-asis tais metais gimęs vaikas pakaunėje. Sveikinu visą šeimą šia gražia proga ir linkiu augti sveikiems bei stipriems“, – sveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Nesteckis.

Vicemeras šeimynai įteikė tradicines savivaldybės dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“, saldžią dovanėlę ir kūdikio kraitelį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.