E. Ostapenko palikimas gerbėjams: prieš mirtį spėjo įrašyti dainą, vylėsi, kad bus hitas – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

E. Ostapenko palikimas gerbėjams: prieš mirtį spėjo įrašyti dainą, vylėsi, kad bus hitas

delfi.lt 2021/06/04 15:20

Estrados atlikėjo, dainų kūrėjo Eugenijaus Ostapenko dviratukas sustojo. Garsus dainininkas mirė balandžio 14-ąją, eidamas 45-uosius metus. Netikėta scenos žvaigždės netektis paveikė ne tik Eugenijaus šeimą, bet ir bičiulius, kolegas, gerbėjus. Tačiau net ir po mirties dainininkas sugeba stebinti – ketvirtadienį pasirodė jo nauja daina.

Prieš mirtį E. Ostapenko dar spėjo įrašyti savo dainos, kurią kūrė drauge su renginių vedėju Vytautu Mikaičiu, partiją. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po atlikėjo netekties bendras kūrinys išvydo dienos šviesą.

„Nauja Eugenijaus daina“, – socialiniuose tinkluose dalijosi E. Ostapenko mama Liubov.

Birželio 3-iąją patalpinta daina „Youtube“ platformoje perklausytas kelis tūkst. kartų.

„Kad ir kaip Eugenijus laukė šios dainos, nes tikėjo jos milijoniniu populiarumu ir, kad ji taps dar vienu super mega vasaros hitu, gaila, jis jau jos populiarumo nebematys niekada.

Lai būna lengva jam žemelė… O mes tuo metu nepamirškime jo dainų. Galiu pažadėti, kad jis tikrai norėjo kažką palikti po savęs, o ypač norėjo, jog po jo mirties dainos nenutiltų jūsų grotuvuose, mašinose, vakarėliuose bei „Pravalfestuose“. Šią dainą maestro įdainavo duetu su „Pravalturo“ direktoriumi V. Mikaičiu“, – skelbiama dainos aprašyme.

Neegzistuojančią kelionių agentūrą „Pravalturas“ įkūręs Vytautas – puikiai žinomas socialiniuose tinkluose. Be veiklos internete jis organizuoja realius muzikinius pasirodymus bei festivalius, į kuriuos noriai buriasi ir estrados atlikėjai, ir populiarios muzikos gerbėjai.

V. Mikaitis palaikė ryšį su E. Ostapenko. Susitikęs akis į akį su atlikėju jis pažino kitokią jo asmenybės pusę, o tuo, kad klausytojai jo dainų laukdavo su nekantrumu, jis galėjo įsitikinti savo paties renginyje „Pravalfestas“.

„Maestro nebėra! – liūdesio socialiniuose tinkluose balandį neslėpė V. Mikaitis. – Vis dar noriu tikėti, kad tai – labai prastas pokštas. Eugenijaus artimieji kelis kartus patvirtino, kad šiandien ryte dėl širdies nepakankamumo mirė Eugenijus Ostapenko.

„Aš esu super mega žvaigždė“, – rudenį Smiltynėje juokdamasis man sakė maestro. Nors labai nedaug jį pažinojau, bet tą pusdienį pavyko jį pažinti kitokį, nei visi buvom įpratę matyti!

Eugenijus labai laukė, kada vėl galės pasirodyti „Pravalfeste“. Su juo gegužės pradžioje planavome išleisti naują hitą! Turime ne visai kokybišką archyvą, labai tikiuosi, kad tai vis tiek pavyks įgyvendinti. Prisiminkime jį tik iš gerosios pusės. Visa kita nesvarbu. Dviratukas sustojo. Ilsėkis ramybėje, Maestro“.

Jautrų prisiminimą apie mirusį dainininką V. Mikaitis papildė kitame įraše socialiniuose tinkluose.

„Eugenijus absoliučiai valdė publiką! „Pravalfeste“ žmonės bėgo iš palapinių, išgirdę pirmą maestro dainos natą! Su Eugenijumi jau buvome sutarę, kad jis pasirodys ir šiais metais, bet… Bet pažadu, jo dainos dar gros festivalyje, jau be Eugenijaus, bet mes jį prisiminsim kaip priklauso!

„Mano kiekviena daina yra hitas!“ – sakė rudenį Eugenijus. Dėl karantino neturėdamas koncertų jis siųsdavo žmonėms sveikinimus. Jis man sakydavo: „Vytai, dabar neturiu laiko. Turiu įrašyti tris sveikinimus“. Tam jis kažkodėl skirdavo visą dieną. Gaudamas po 30 eurų jis išlaikydavo save ir savo šeimą.

Mes esame Eugenijui skolingi už nepamirštamus vakarus ir dainas, kurias traukdavome kiekviename baliuje. Atsidėkodamas jau pervedžiau Eugenijaus mamai visą būsimo festivalio Eugenijaus honorarą.

Nesitikiu, kad kažkur kitur Eugenijaus mama galės gauti palaikymą, nei iš mūsų bendruomenės šiuo sunkiu metu. Todėl už „Dviratuką“, už „Auksinius batelius“, už „Seną pobiedą“, už „Nebus vedybų“ ir dar daug ką galima jam padėkoti“, – skelbė renginių vedėjas ir organizatorius.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA