Liberalų sąjūdžio Kauno miesto skyriaus pirmininke tapo N. Putrienė – Kas vyksta Kaune

Liberalų sąjūdžio Kauno miesto skyriaus pirmininke tapo N. Putrienė

G. Karvelio nuotr.

Visuotiniame LRLS Kauno miesto skyriaus susirinkime dvejų metų kadencijai išrinktas naujas liberalų lyderis – skyriaus pirmininke tapo Nijolė Putrienė.

N. Putrienė yra socialinių mokslų daktarė, švietimo vadybos ekspertė, Liberalų sąjūdžio Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė, 2017-2019 m. dirbo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja. Šiuo metu dirba Vyriausybės kanceliarijos patarėja švietimo klausimais, rašoma Liberalų sąjūdžio pranešime žiniasklaidai.

Visuotinis susirinkimas patvirtino 7 skyriaus pirmininko pavaduotojus. Jais tapo Marius Gurskas, Rimantas Mikaitis, Inga Kupčiūtė, Sigitas Šliažas, Rasa Tamošiūnienė, Aistis Vaitiekaitis ir Ramūnas Gatautis.

LRLS Kauno Skyriaus sekretore patvirtinta Kristina Ferro. Iki šiol Kauno liberalams vadovavo kultūros vadybos ir politikos ekspertas Sigitas Šliažas.

Kreipdamasi į skyriaus narius naujoji Kauno liberalų lyderė N. Putrienė akcentavo būtinybę liberalams sustiprinti pozicijas Kaune – sugrįžti į Kauno politinį žemėlapį, sėkmingai dalyvauti artėjančiuose savivaldos rinkimuose, suformuoti stiprią liberalų frakciją miesto taryboje ir aktyviai dalyvauti priimant svarbiausius miesto sprendimus.

LRLS Kauno miesto skyriaus susirinkimas / G. Karvelio nuotr.

Kaunas, kaip augantis ir šiuolaikinis miestas, turi nepamiršti ir miestiečių, verslo poreikių bei juos atliepti. Turime aktyviau bendrauti su Kauno miesto bendruomenėmis, nebijoti imtis iniciatyvos ir lyderystės sprendžiant aktualiausius miesto klausimus ir tai daryti kartu su bendruomenėmis.

Dabartinė vienvaldystės situacija mieste labai aiškiai parodo, kad didelei miestiečių daliai yra neatstovaujama, negirdimos bendruomenės ir jų idėjos miestui, sprendimai dažnai priimami už uždarų durų. Tikiu, kad visų mūsų pastangomis po 2023 m. savivaldos rinkimų situacija pasikeis, turėsime stiprią liberalų frakciją miesto taryboje, o Kauno skyrius bus didžiausia ir aktyviausias Liberalų sąjūdžio bendruomenės dalis“, – kalbėdami apie Kauno skyriaus planus sakė N. Putrienė.

Pasveikinti Kauno miesto liberalų atvyko partijos ir Seimo pirmininkė Viktorijos Čmilytės-Nielsen, kuri pasidžiaugė Kauno skyriaus veikla ir ryškiu indėliu formuojant partijos programą 2020 m. Seimo rinkimuose, aktyvia skyriaus lyderių veikla partijos komitetuose – Kauno miesto skyriaus atstovai pirmininkauja 3 partijos komitetams (Žmogaus teisių, Švietimo ir mokslo, Socialinės politikos, Sporto reikalų, Informacinės visuomenės ir Energetikos).

Susirinkimo metu išrinkta skyriaus Taryba ir kontrolės komisija bei atstovai į partijos Tarybą ir Kauno regiono koordinacinę tarybą. Kauno miesto skyriaus tarybą sudaro 41 narys.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.