Savaitgalį – vasariški orai: temperatūra kils iki +26, lietaus klius tik vietomis – Kas vyksta Kaune

Savaitgalį – vasariški orai: temperatūra kils iki +26, lietaus klius tik vietomis

Vasariškas oras Kaune
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Sausus ir saulėtus pamažu šiltėjančius orus mūsų šalyje lėmęs anticiklonas savaitgalį pradės silpnėti ir pamažu irti. Tokiu būdu didės galimybė popietinėmis, didžiausio įšilimo valandomis, formuotis lietaus kamuoliniams debesims. Tačiau šiltas oras mūsų nepaliks.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, penktadienį didesnėje šalies dalyje danguje daugiausia plūduriuos šviesūs debesų kamuoliai, tačiau įdienojus vietomis gali iškilti ir aukštesni, vandenį kaupiantys debesys. Kai kur nulis palyginti nedidelis trumpas lietus. Palankesnės sąlygos tokių debesų formavimuisi susidarys vakariniuose šalies rajonuose. Vėjas nestipriai pūs iš šiaurės rytų.

Temperatūra kils per 20 laipsnių, vyraus 22–24 laipsnių šiluma, vietomis šalies pietuose sieks 25 laipsnius. Vakare debesys pamažu nyks.

Savaitgalis išliks vasariškai šiltas, tačiau popietinėmis valandomis jau didesnėje šalies dalyje gali kilti trumpas lietus, vietomis nugriaudės perkūnija. Nors lietus galimybė savaitgalį didės, tačiau lietus debesys apims palyginti nedidelį plotą ir išsiliję greitai nunyks.

Šeštadienio naktį bus mažai debesuota ir tyku. Temperatūra nenukris žemiau 8–13 laipsnių šilumos. Šeštadienio pirmoji dienos pusė bus saulėta, o antroje dienos pusėje jau daug kur pradės lėtai kilti į dangaus skliautą pamažu tamsėjantys debesys. Nulis trumpi lietus, vietomis sugriaudės perkūnija. Išsilijus vėlai vakare debesys sklaidysis. Didžiausio įšilimo metu temperatūra sieks 21–25 laipsnius.

Sekmadienį vėl greičiausiai kartosis ta pati orų eiga, kaip šeštadienį. Po ramios sausos nakties ir saulėtos dienos pradžios popiete vėl daug kur ims telktis lietaus kamuoliniai debesys, nulis trumpi lietūs kai kur lydimi perkūnijas. Temperatūra naktį daug kur išliks aukštesnė nei 10 laipsnių šilumos, dieną sieks 22–26 laipsnius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.