Profesiniai žaislai – vieta tobulėjimui – Kas vyksta Kaune

Profesiniai žaislai – vieta tobulėjimui

Organizatorių nuotr.

Kas nesijuokė stebėdamas, kaip vaikas išraiškingai kalba telefonu tvarkydamas itin svarbius dienos reikalus ar bando sutvarkyti namus ir iššluoti grindis su šluota, kuri yra gerokai didesnė už patį mažąjį namų šeimininką? Vaikai turi nuostabų sugebėjimą mėgdžioti savo tėvus ir bandyti jiems padėti namuose. Ar norite sužinoti kodėl profesiniai žaislai yra svarbūs vaikystėje ir kur juos galite įsigyti? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Kai vaikas yra mažas mes jį bandome supažindinti su jį supančiu pasauliu, juk nieko nėra geriau nei matyti vaiko šypseną išmokus kažką naujo, žibančias mažylio akytes kai pagaliau kartu iškepate pirmąjį pyragą. Todėl nenuostabu, kad vaikai mokosi mus mėgdžiodami. Pati didžiausia tėvų misija yra ne tik supažindinti vaiką su jį supančiu pasauliu, bet tai padaryti saugiai.

Buitinė technika ir kiti namuose randami prietaisai nėra pritaikyti vaikų naudojimui, todėl puiki alternatyva yra vaikiški profesiniai žaislai, kurie Jūsų mažuosius pavers ne tik nuostabiais šefais, namų šeimininkais, bet ir didžiausiais herojais – medicinos darbuotojais.

Žaidimai, vaizduojantys suaugusiųjų veiklą yra ne tik nuostabi pramoga, bet ir labai svarbi augimo proceso dalis. Profesiniai žaislai ir kiti imitaciniai žaidimai, tokie kaip gydytojų ar kirpėjų rinkiniai, vaikiškos virtuvėlės, indai ir buitinė technika, yra galimybė ne tik žaisti, bet ir mokytis. Profesinių žaislų didelis pasirinkimas leis atrasti tinkamą žaislą ir pritaikyti jį prie kiekvieno vaiko norų.

Vaikiški žaislai / Organizatorių nuotr.

Kitas svarbus vaiko augimo aspektas yra komunikaciniai įgūdžiai.

Vaikiškos virtuvėlės, kasos aparatai, kavinės rinkiniai skatina vaiką komunikuoti ir naudoti savo fantaziją. Žaidimų metu Jūsų mažylis gali aptarnauti savo pliušinį meškiuką, kuris pataps kavinės lankytoju. Šiuos profesinius žaidimus vaikas gali žaisti su broliuku, sesute, draugais arba kitais šeimos nariais ir taip vis labiau gilinti ir tobulinti savo socialinius įgūdžius. Ar kada nors buvote pakviestas į nuostabią vaiko paruoštą vakarienę? Įvairūs profesiniai žaislai – puikiausias būdas įgyvendinti visas vaiko svajones.

Vaikiškų prekių ir žaislų parduotuvė „ABC žaislai“ žino, profesinių žaislų svarbą vaiko raidai. Parduotuvėje rasite itin platų virtuvėlių, indų, buitinės technikos ir kitų profesinių žaislų pasirinkimą, kurie leis Jūsų vaikui saugiai augti ir tobulėti, galbūt netgi atrasti savo mėgstamą veiklą, kurią galės panaudoti ateityje.

Belieka tik atrasti vaiko norus atitinkantį žaislą, o visa kitą priklausys tik nuo Jūsų mažylio fantazijos. Didelis žaislų pasirinkimas gali apsukti galvą, todėl mūsų “ABC žaislai” darbuotojai mielai Jums padės išsirinkti norimą žaislą ir pakonsultuos įvairiais klausimais, ne tik telefonu, bet ir fizinėje parduotuvėje Žemaitės g. 22, Vilnius.

Visos „ABC žaislai“ parduodamos prekės yra saugios Jūsų vaikui. Mes žinome natūralių medžiagų svarbą, todėl čia rasite ir itin populiarius medinius žaislus, kurie džiugins vaiką ne vienerius metus. Vaikiškų prekių ir žaislų parduotuvė „ABC žaislai“ per kelias dienas pristatys Jūsų pasirinktą prekę tiesiai į namus arba Jūsų pasirinktą paštomatą.

Užsukite į „ABC žaislai“ ir leiskite išsipildyti savo mažylių svajonėms!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.