Prienuose kyla naujas projektas „Nemuno parkas“ | Kas vyksta Kaune

Prienuose kyla naujas projektas „Nemuno parkas“

„Nemuno parkas“ / Organizatorių nuotr.

Jau šių metų pabaigoje Prienuose, šalia Nemuno pakrantės ir parko, iškils naujas modernus gyvenamasis ir verslo kompleksas „Nemuno parkas“. Jo koncepciją projektavo „Kančo studijos“ vadovė – Gustė Kančaitė. 2018 metais ji buvo išrinkta Kauno metų architekte, išsiskiriančia labai moderniu ir pažangiu architektūros suvokimu.

Projektą „Nemuno parkas“ sudaro 3 etapai, iš kurių 1-asis jau prasidėjo. Daugiau nei 2 hektarų ploto teritorijoje iškils modernus, 5 aukštų, 81 buto pastatas, kotedžų kompleksas ir verslo centras su SPA bei grožio paslaugomis. Taip pat bus sukurta patraukli, saugi bei erdvi teritorija su stovėjimo aikštele, takeliais, lauko apšvietimu.

Daugiabučio namo gyventojai turės galimybę naudotis dviračių saugyklomis, sandėliukais, tik jiems skirta sporto sale su treniruokliais, ant namo stogo planuojama įrengti saulės elektrinės modulius, kurie aprūpins pastato bendrąsias patalpas elektra. Architektai numatė aptraukti pastato balkonus architektūrine tekstile, kuri leis sukurti asmenines erdves gyventojams, pagyvins pastato fasadą.

Pirmojo aukšto butuose gamta bus galima mėgautis iš erdvių terasų, o aukštos lubos ir vitrininiai langai butus pripildys šviesa. G. Kančaitė pabrėžė, kad šis projektas atvers kelią ir kitiems darbams, siekiant modernizuoti Prienus.

„Nemuno parkas“ / Organizatorių nuotr.

„Tikiuosi, jog tai atidarys vartus naujiems modernios architektūros vėjams, o šie ragins vystytojus dar labiau stengtis ir konkuruoti šiame kampelyje“, – sakė G. Kančaitė. Ji pabrėžė, kad Prienus supa nuostabūs gamtos vaizdai, miestas yra itin strategiškai patogioje vietoje – vos 30 kilometrų iki Kauno ir vos 5 kilometrai iki Birštono. Į šalia Prienų esantį kurortą patogu nuvykti ir dviračių takais.

„Prienai – perspektyvus miestas, kuris dar galima sakyti kaip „baltas lapas“ su daugybe vietų, galinčių sulaukti naujų štrichų. Į Prienus vilioja nuostabi gamta, perspektyvūs vandens keliai, patogi vieta, nes jis netoli Kauno, Birštono, Druskininkų.

Istorijos fragmentai – išlikęs išskirtinio grožio 1901 metų vandens malūnas, kuris labai tikimės, pateko į geras rankas. Yra visko, išskyrus naują architektūrą“, – kalbėjo G. Kančaitė.

Galimybe pasimėgauti Nemuno kilpų regioninio parko vaizdais, atsipalaiduoti ramioje gamtos apsuptyje susidomėjo ne vien Prienų ir jį supančių miestelių gyventojai.

„Nemuno parkas“ / Organizatorių nuotr.

„Nemuno parko“ projektą plėtoja gerai žinomo Kaune „Gričiupio parko namų“ projekto vystytojai, “Windowsa“ įmonių grupė, kuri pirmąjį etapą planuoja baigti iki 2021 metų pabaigos.

Projekto pardavimo atstovai „Capital Kaunas“, pabrėžia, kad butus „Nemuno parke“ perka ne tik Prieniškiai, bet ir Vilniuje, Kaune ir net užsienyje gyvenantys žmonės. „Klientai nuogąstauja, kad kitų Lietuvos kurortų kainos jau tampa neįkandamos, o „Nemuno parko“ projekte randame visus kurorto privalumus. Prienai tvarkosi, atsirado daug vietų kur pasivaikščioti, atvykti galime vos ne kasdieną, iki Birštono vos keli kilometrai, o kaina čia ženkliai geresnė“, – pasakojo pardavimų atstovė Lina.

„Nemuno parko“ pardavėjai informuoja, kad jau galite atvykti į šalia projekto esantį paviljoną ir plačiau susipažinti su projekto privalumais, apžiūrėti teritoriją bei statybų eigą. O Birželio 12d. Šeštadienį vyks pirmasis „Atvirų namų“ renginys, kurio metu galėsite pamatyti kokiais vaizdais džiaugsis „Nemuno parko“ gyventojai.

Daugiau informacijos čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA