Startavo nuotolinis Kauno maratonas – kviečia išbandyti savo jėgas – Kas vyksta Kaune

Startavo nuotolinis Kauno maratonas – kviečia išbandyti savo jėgas

R. Lukoševičiaus nuotr.

Didžiausias Laikinosios sostinės bėgimas šiemet vėl truks beveik savaitę. „Agathum Kauno maratonas“ birželio 1-6 dienomis kviečia bėgimo entuziastus varžytis nuotoliniu būdu.

Praėjusiais metais daugiau nei 3000 bėgikų savo jėgas išbandė virtualiai, bėgdami sau patogiu metu, sau patogioje vietoje. O tarp didžiausio Lietuvoje virtualaus bėgimo renginio dalyvių atsidūrė būrys olimpiečių – nuotolinį Kauno maratoną įveikė net penkerių olimpinių žaidynių dalyviai.

„Kiek sekiau informaciją, buvome didžiausias nuotolinis bėgimas Lietuvoje. Pernai užsiregistravo daugiau nei 3000 dalyvių, o fiziškai rezultatus įkėlė 2600 iš jų. Ir šiemet dalyvių bus gerokai virš tūkstančio, tikimės, kad iki renginio pabaigos jų skaičius dar išaugs. Stebina, jog įveikti visą maratono distanciją pasiryžo beveik 100 dalyvių“, – sakė renginį organizuojančio „Kauno maratono klubo“ direktorius Regimantas Tarasevičius.

Nuotoliniu būdu bėgimo entuziastai gali varžytis šešiose skirtingose distancijose – nuo 400 m bėgimo skirto vaikams iki maratono. Praėjusiais metais visas distancijas įveikė kauniečiai Romualdas Samajauskas bei Eglė Sakalaitė, valia ir originalumu išsiskyrė Nigerijoje namų balkone maratoną nubėgusi Dayo Akinbode. R.Tarasevičius pastebėjo, kad toks bėgimo formatas buvo ypač populiarus tarp įmonių, atlikusių darbuotojų komandos kūrimą (angl. team building).

Tuo tarpu šių metų įvairias šių metų Kauno maratono distancijas įveikė Afrikoje misiją atliekantys Lietuvos kariai, pasidžiaugę, kad renginyje gali dalyvauti fiziškai nebūdami gimtinėje.

Kaip rašoma Kauno maratono pranešime žiniasklaidai, šiais metais norintys įveikti tradicinę Kauno maratono trasą tą padaryti galės sekmadienį, birželio 6-ąją – tądien Rotušės aikštėje bus įrengta starto zona. Beje, buvo svarstyta ir apie galimybę vykdyti aukšto meistriškumo pusmaratonio varžybas, tačiau vėliau šios idėjos buvo atsisakyta.

„Aukšto meistriškumo varžybos jau gali vykti, tad svarstėme daryti pusmaratonio varžybas, kuriose bėgtų 200 dalyvių, įvykdę tam tikrą normatyvą. Vėliau, negavę finansavimo, šios minties atsisakėme“, – paaiškino R.Tarasevičius.

„Agathum Kauno maratonas“ yra vienas iš dviejų bėgimo renginių Lietuvoje, kuriame galima vykdyti normatyvus į svarbiausius tarptautinius čempionatus, įskaitant olimpines žaidynes. Šiemet jis turėjo būti vykdomas balandžio 25-ąją, tačiau dėl Vyriausybės nurodymų dėl Covid-19 pandemijos valdymo tapo nuotoliniu.

Užsiregistruoti ir dalyvauti renginyje galima iki birželio 6 dienos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.