Naujas traukos objektas atsinaujinusiame Kauno Jachtklube – restoranas „Marina Taste Gallery“ – Kas vyksta Kaune

Naujas traukos objektas atsinaujinusiame Kauno Jachtklube – restoranas „Marina Taste Gallery“

Restoranas „Marina Taste Gallery“ / Organizatorių nuotr.

Kauno marių pakrante vaikštinėjantys kauniečiai bei miesto svečiai jau spėjo pastebėti reikšmingai besikeičiančią Jachtklubo aplinką. Viena iš pagrindinių pokyčių priežasčių – Jachtklubo teritorijoje pavasario pabaigoje duris atvėręs restoranas „Marina Taste Gallery“. Puikiu maistu bei Kaune unikalia atmosfera išsiskiriantis restoranas pirmąjį birželio penktadienį skelbia atidarantis ir vasaros terasos sezoną.

„Nors veikiame vos keletą savaičių, jau galime pasidžiaugti vis sugrįžtančių klientų ratu. Visi pastebi atsinaujinusią Jachtklubo infrastruktūrą, sutvarkytus fasadus bei terasas, pro kurias atsiveria mieste unikalus vaizdas – Kauno marios, pušynai, laivų prieplauka. Kartu didelį dėmesį skiriame maisto bei aptarnavimo kokybei, tad lankytojų „Marina Taste Gallery“ laukia ne tik ypatinga atmosfera, bet ir gastronominiai atradimai“, – sako „Marina Taste Gallery“ vadovas.

Naujojo restorano virtuvė – europietiška, o meniu asortimentas užtikrina, kad patiekalą pagal savo skonį čia ras kiekvienas. Restorano vadovo teigimu, net per trumpą veiklos laiką klientai jau spėjo pamėgti ypatingo skonio vištienos, lašišos, eršketo patiekalus, rizotą.

Restoranas „Marina Taste Gallery“ / Organizatorių nuotr.

„Ypatingą dėmesį skiriame patiekalo pateikimui, o meniu nuolat tobuliname ir plečiame. Tokiu būdu net ir nuolatiniai mūsų klientai gali atrasti vis šį tą naujo“, – sako restorano vadovas.

Artėjantį penktadienį, birželio 4 d., veikti pradeda ir erdvi bei puikiu vaizdu išsiskirianti „Marina Taste Gallery“ vasaros terasa. Joje lankytojai galės ne tik atsigaivinti mėgstamu gėrimu ar išbandyti restorano šefo patiekalus, bet ir pasimėgauti kiekvieną penktadienį ir šeštadienį atnaujinama vakaro programa. Kiekvieną vasaros savaitgalį terasoje gros gyvos muzikos grupės bei DJ.

„Terasoje galime talpinti iki 200 lankytojų, tačiau norintys jaustis ramiai, jog atvykę ras stalelį lauke, jį gali iš anksto rezervuoti telefonu. Taip pat artimiausiu metu greta planuojame atverti dar vieno restorano duris. Naujosios kavinės meniu bus orientuotas į grill patiekalus, tad grilio patiekalų bei rankų darbo picų gerbėjų laukia daug įdomių skoninių atradimų“, – atskleidžia restorano vadovas.

Restoranas „Marina Taste Gallery“ / Organizatorių nuotr.

Savaitgaliais „Marina Taste Gallery“ restorano lankytojai gali mėgautis ir vėlyvaisiais pusryčiais, o planuojantys asmenines šventes – rezervuoti vietą joms.

Adresu R. Kalantos 124 įsikūręs restoranas dirba kasdien. Pirmadieniais-trečiadieniais nuo 12 iki 22 val., ketvirtadieniais – nuo 12 iki 23 val., penktadieniais – nuo 12 iki 1 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 1 val., o sekmadieniais – nuo 9 iki 22 val.

Vasaros terasos renginių programą bei restorano meniu naujienas galima sekti ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.