Edukacinės, turiningos vasaros stovyklos 6-12 m. vaikams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje – Kas vyksta Kaune

Edukacinės, turiningos vasaros stovyklos 6-12 m. vaikams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje

Edukacinės, turiningos vasaros stovyklos / Organizatorių nuotr.

Turbūt visiems tėvams puikiai pažįstamas jausmas, kuomet galva kupina idėjų ir kartu abejonių dėl vaiko laisvalaikio vasarą. Ar vežti į kaimą, ar palikti mieste, ar leisti būti su draugais prie namų, o gal mokytis net ir vasarą? Sakoma, kad geriausia rinktis įvairius laisvalaikio leidimo būdus, bet ar gali būti geresnis pasirinkimas už edukacines ir turiningas stovyklas vaikui?

Vasara puikus laikas tobulėti, sužinoti naujų dalykų, prasmingai ir naudingai eksperimentuoti bei nepamiršti to, ką išmoko mokslo metais. Edukacinėse stovyklose vaikai teorines žinias per žaidimus, pritaikys praktiškai.

Vaikai neskubėdami gales per potyrį suvokti, susipažinti ir, svarbiausia, pažadinti norą gauti dar daugiau žinių. Edukacinės stovyklos padės lavinti loginį mąstymą, kurti, ieškoti sprendimų, bendrauti komandoje, varžytis, siekti tikslo. Šiemet po tokio ilgo nuotolinio mokymosi, edukacinės stovyklos yra ypač reikšmingos.

Pristatysime Jums dvi edukacinių 2021 m. stovyklų kryptis: „Bricks 4 Kidz“ vasaros stovyklas su „Lego“ ir Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklas.

„Bricks 4 Kidz“ vasaros atostogas siūlo praleisti su „Lego“! Visą savaitę vaikai kuria, konstruoja, žaidžia su „Lego“, atlieka eksperimentus, leidžia aktyviai laiką lauke, o juk grynas oras – sveikata, ypač kai laikas jame leidžiamas prasmingai.

Su „Bricks 4 Kidz“ patyrusiais mokytojais, vaikai galės mėgautis „Lego“ konstruktoriais, kurti specialiai suprojektuotus „Bricks 4 Kidz“ modelius, žaisti „Lego“ žaidimus ir tyrinėti inžinerijos bei architektūros pasaulius. Stovyklos vyksta visą vasarą darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.30 val.

„Bricks 4 Kidz“ stovykla / Organizatorių nuotr.

„Bricks 4 Kidz“ stovyklos privalumai:

· Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias (STEM);
· Padidina pasitikėjimą savimi;
· Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius;
· Padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu kuriamu modeliu;
· Skatina vaiko vaizduotę;
· Suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti;
· Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

Šiemet net 5 naujos temas 6-9 m. vaikams: „Minecraft Manija“; „Fortnite“ nuotykių „Lego“ stovykla; „Lego game on“ žaidimų stovykla; Pasinerk į „Lego“ džiunglių pasaulį; 2021 Tokijo „Lego“ Olimpiada ir 4 temos 9-12 m. vaikams: animacinių filmų kūrimas, vaizdo žaidimų kūrimas, Būk youtuber’iu ir tu; „Bricks 4 Kidz“ architektūros pasaulis.

Edukacinės, turiningos vasaros stovyklos / Organizatorių nuotr.

Mažoji Medicinos mokyklos šauniausi mokytojai kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla garantuoti!

Mažosios Medicinos Mokyklos tikslas – ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje. Stovyklų metu vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų.

Mokytojai pristato vaikams medicinos mokslą ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis. Labai svarbu ir tai, kad susipažinę su medicina iš arčiau, dauguma vaikų tampa drąsesni gydymosi įstaigose. Mediciną vaikai pradeda suvokti, kaip saugumą, pagalbą, o balti chalatai tampa pasitikėjimo, o ne baimės simboliu. Stovyklos vyksta visą vasarą 8.00-17.30 val.

Mažosios Medicinos Mokyklos stovykla / Organizatorių nuotr.

Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklos privalumai:

· Įkvepia vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai;
· Ugdo kritinį mąstymą;
· Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius;
· Padidina bendrąsias žinias per diskusijas;
· Suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti;
· Mažos grupės.

2021 m. vasaros stovyklų temos: Būsiu veterinaru; Būsiu gydytoju; Išgyvenimas laukinėje gamtoje; Medicinos įvadas jaunimui.

Tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą. Rinkitės intelektualią, kokybišką veiklą vaikams vasaros atostogų metu!

Daugiau informacijos apie Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklas čia.

Daugiau informacijos apie „Bricks 4 Kidz“ stovyklas čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.