Kauniečiui nuo eismo mieste darosi bloga: perduokit linkėjimus V. Matijošaičiui – Kas vyksta Kaune

Kauniečiui nuo eismo mieste darosi bloga: perduokit linkėjimus V. Matijošaičiui

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Gegužės viduryje uždarius Kauno pilies žiedinę sankryžą, o prieš gerą savaitę kelininkams vėl kibus į darbus Taikos prospekte, vairuotojams atėjo sunkios dienos. Spūstyje pirmadienį ilgam strigęs portalo skaitytojas neištvėrė – ironiškai dėkodamas už visiškai stojusį eismą, siunčia linkėjimus Kauno merui.

„Perduokit Matijošaičiui linkėjimus, labiau visko užkimšti tiesiog neįmanoma“, – kandžiai apie didelius tvarkymo užmojus atsiliepė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Jo teigimu, visas Kaunas stovi. Po 18 val. portalui parašęs vyras tvirtino nuo prekybos miestelio „Urmas“ žiedo iki Birželio 23-iosios gatvės sankryžos važiavęs valandą.

„Ir jei važiuoti toliau link „aklųjų“ ar Šilainių, tai visai mirtis“, – pridėjo skaitytojas.

Apie Taikos prospekte besiformuojančius kamščius „Kas vyksta Kaune“ grupės nariai pirmadienį įspėjo dar ankstyvą popietę. Savanorių prospekto sankryžos prieigose buvo klojamas asfaltas, o dėl to eismas leistas tik viena juosta.

Taip pat laikini ribojimai taikyti J. Basanavičiaus alėjoje – atvažiavus šia gatve, vairuotojams į Taikos prospektą buvo leidžiama sukti tik dešinėn.

Itin didelės spūstys pirmadienio pavakarę kaustė Vakarinį aplinkkelį ir Islandijos plentą. A1 kelyje automobilių eilė driekėsi iki Muravos transporto mazgo, o A5 magistralėje siekė Raudondvario plentą. Čia eismą trikdo Giraitės viaduko statybos.

Spūstis Vakariniame aplinkkelyje / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Taikos prospekto rekonstrukcija atgijo gegužės 21 d. Daugiau apie šioje Kauno transporto arterijoje numatytus darbus skaitykite čia.

Panašu, kad uždarius Kauno pilies žiedą ir remontuojant daugelį kitų vietų mieste bei aplinkiniuose keliuose, kauniečių vasara bus užtroškusi išmetamųjų dujų kamuoliuose. Penkias vietas, kuriose nuo gegužės vidurio padidėjus transporto srautams pradėjo formuotis dideli kamščiai, rasite čia.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.