Dažnai Aleksoto „Maximoje“ apsiperkanti kaunietė: tiesiog baisu žiūrėti (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Dažnai Aleksoto „Maximoje“ apsiperkanti kaunietė: tiesiog baisu žiūrėti (papildyta) Situaciją pakomentavo „Maxima“ atstovai

Dažnai Aleksote įsikūrusioje „Maxima“ parduotuvėje apsilankanti kaunietė nuolat stebi, kaip teigia, neatsakingą darbuotojų elgesį. Prekių vežimėliai, kurie turėtų būti dezinfekuojami, pirkėjams perleidžiami nė nenuvalyti nuo pirštų antspaudų.

„Jau ne kartą buvau Aleksote esančioje „Maximoje Bazėje“ ir pastebėjau vežimėlių dezinfekcijos nebuvimą. Tiesiog baisu žiūrėti, kada žmogus panaudotą pastato į tam skirtą vietą, o tas, kas už juos atsakingas, perstato visiškai nevalytą į vietą, kur jau neva atlikta dezinfekcija“, – „Kas vyksta Kaune“ redakcijai atsiųstą vaizdo įrašą komentavo skaitytoja.

Kaunietės teigimu, tokia pat situacija kartojasi jau ne pirmą kartą. „Ir tikrai ne kartą mačiau pas juos tai, tik nespėdavau ištraukti telefono. Manau tikrai, matot bėdelę“, – pasakojo moteris.

Kaip rašoma prekybos tinklo „Maxima“ internetiniame puslapyje, pandemijos metu užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą iš tiesų stengiamasi. „Maxima“ laikosi Vyriausybės reikalavimo, kad vienam pirkėjui būtų užtikrinamas 15 kv. m plotas, pirkėjų srautus reguliuoja apsaugos darbuotojai.

Prie įėjimų į „Maximos“ parduotuvių prekybos salę yra įrengtos rankų dezinfekavimo stotelės, kurios nuolatos yra papildomos dezinfekciniu skysčiu.

„Itin didelį dėmesį skiriame švarai ir higienai parduotuvėse užtikrinti. Reguliariai dezinfekuojame įvairius paviršius – kasas, pirkinių krepšelius ir vežimėlius, duris bei kitus paviršius“, – taip pat rašoma internetinėje svetainėje.

Be kita ko, šiuo metu „Maxima“ parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija, įrengtos eiles ir saugius atstumus reguliuojančios juostos bei organinio stiklo pertvarkos kasose.

Papildyta gegužės 31 d.

Užfiksuotą incidentą komentuoja Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

„Labai atsiprašome už šį nesusipratimą, kuris užfiksuotas Jūsų portalo skaitytojos. Galime patikinti, kad pirkinių krepšeliai ir vežimėliai prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse yra visada dezinfekuojami. Šioje „Maxima“ parduotuvėje paviršių dezinfekavimą atlieka atskira įmonė, kuriai yra išreikšta pretenzija dėl neatsakingai atlikto darbo. Dėsime visas pastangas, kad ateityje tokie nesusipratimai nebepasikartotų“, – laiške rašė ji.

„Nuo COVID-19 pandemijos pradžios klientų saugumui užtikrinti yra skiriamas itin didelis dėmesys. Bendrovėje COVID-19 situacijos valdymui ir prevencijai užtikrinti yra paskirta atskira komanda, kuri rūpinasi, kad būtų užkardomas koronaviruso plitimas. Esame sugriežtinę higienos kontrolės reikalavimus, kurie numato, kad reguliariai būtų dezinfekuojami pirkinių vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai.

Visose „Maxima“ parduotuvėse yra sudaryta galimybė pirkėjams dezinfekuoti rankas bei naudotis nemokamomis vienkartinėmis pirštinėmis. Taip pat atvykusiems apsipirkti „Maxima“ parduotuvėse yra galimybė paprašius nemokamai gauti ir vienkartinę veido kaukę. Pirkėjai parduotuvėse raginami nesibūriuoti – laikytis 2 metrų atstumo tarp kitų pirkėjų ir darbuotojų. Saugius atstumus prie kasų ir vitrinų žymi specialios linijos“, – saugumo priemones vardijo ji.

„Nuo COVID-19 pandemijos pradžios 2020-ųjų pavasarį siekiant užtikrinti saugią darbo aplinką darbuotojams ir saugų apsipirkimą klientams prekybos tinklas „Maxima“ įvairioms koronaviruso prevencinėms priemonėms įgyvendinti jau yra investavęs apie 6 mln. eurų“, – teigė E. Dapkienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.