Kaune vidury gatvės liepsnos prarijo automobilį  – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Kaune vidury gatvės liepsnos prarijo automobilį 

Kol kelios ugniagesių brigados liepsnas gesina prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, likę Kauno ugniagesiai skubėjo į judrią Partizanų gatvės ir Pramonės prospekto sankryžą. Kauniečiai praneša, kad vidury gatvės užsiliepsnojo automobilis.

„Partizanų-Pramonės sankryžoje užsidegęs automobilis“, – „Kas vyksta Kaune“ grupėje apie 14.50 val. pranešė kauniečiai. Liudininkų teigimu, į įvykio vietą buvo atskubėję du ugniagesių ekipažai.

Kauniečiai spėlioja, kad lengvasis automobilis „Audi A3“ atrodo kaip po sprogimo. „Priekis kaip sprogęs“, – komentavo nuotraukas atsiuntęs skaitytojas.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA