Kaunietė stebisi kaimynų elgesiu: ar čia normalu taip važinėti? – Kas vyksta Kaune

Kaunietė stebisi kaimynų elgesiu: ar čia normalu taip važinėti?

V. Krėvės daugiabučio kiemas / Skaitytojos nuotr.

Ir žiemą, ir vasarą pro langą tą patį vaizdą stebinti kaunietė neištvėrė. Viešai kaimynus sugėdinti panorusi moteris pirštu baksnoja į vairuotojų nusižengimus ir žaliuoti nustojusią veją – viename iš Vinco Krėvės prospekto daugiabučių kiemų savavališkai įrengtas trečias įvažiavimas.

„Kažin ar jiems negėda… V. Krėvės pr. 3 namo, kiemo vairuotojai. Tas pats buvo žiemą… Stebiuosi žmonių naglumu! Papostinkit! Gal susigėdins“, – neapsikentusi įžūlių kaimynų į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytoja.

Pavasarį sužaliavusi veja, V. Krėvės prospekte nebežaliuoja, o, anot kaunietės, kaimynai čia įrengė ir trečią įvažiavimą į kiemą.

„Į kiemą įvažiuoti yra net du įvažiavimai. Gyvenime nesugalvočiau važiuot per pievą. Kiemą galima susitvarkyt, kai labai nori, bet kam tvarkyt, jei galima per pievą varyt“, – apmaudo neslėpė moteris.

Jos teigimu, niekada nebuvo taip, kad į V. Krėvės pr. 3-uoju numeriu pažymėtą kiemą būtų neįmanoma patekti. „Vietos kiek tik nori įvažiavimui ir išvažiavimui. Telpa įvažiuoti net greitosios pagalbos automobilis. Vietos čia per akis“, – kiemo peripetijas aptarė skaitytoja.

Anonimu panorėjusios likti moters teigimu, tai, kad automobiliai parkuojami ant vejos, nėra didžiausia problema. Didžiausią skaudulį kelia būtent papildomas, vejoje savavališkai įrengtas kelias.

„Čia, kad ant pievutės šiek tiek stovi, tai dar nieko. Esmė, atvaryt per visą pievą, į savo kiemą nuo visai kito namo kelio. Juk matosi aiškiai vėžės per visą pievą“, – įžūlų kaimynų elgesį komentavo moteris ir pridūrė, kad toks neatsakingas vairuotojų elgesys pastebėtas ir žiemą.

Vėžios žiemą / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad už įvardintus Kelių eismo taisyklių pažeidimus vairuotojams gresia baudos. Remiantis Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsniu, kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku, vairuotojams užtraukia baudą nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.