Kaunietė stebisi kaimynų elgesiu: ar čia normalu taip važinėti? - Kas vyksta Kaune

Kaunietė stebisi kaimynų elgesiu: ar čia normalu taip važinėti?

V. Krėvės daugiabučio kiemas / Skaitytojos nuotr.

Ir žiemą, ir vasarą pro langą tą patį vaizdą stebinti kaunietė neištvėrė. Viešai kaimynus sugėdinti panorusi moteris pirštu baksnoja į vairuotojų nusižengimus ir žaliuoti nustojusią veją – viename iš Vinco Krėvės prospekto daugiabučių kiemų savavališkai įrengtas trečias įvažiavimas.

„Kažin ar jiems negėda… V. Krėvės pr. 3 namo, kiemo vairuotojai. Tas pats buvo žiemą… Stebiuosi žmonių naglumu! Papostinkit! Gal susigėdins”, – neapsikentusi įžūlių kaimynų į „Kas vyksta Kaune” redakciją kreipėsi skaitytoja.

Pavasarį sužaliavusi veja, V. Krėvės prospekte nebežaliuoja, o, anot kaunietės, kaimynai čia įrengė ir trečią įvažiavimą į kiemą.

„Į kiemą įvažiuoti yra net du įvažiavimai. Gyvenime nesugalvočiau važiuot per pievą. Kiemą galima susitvarkyt, kai labai nori, bet kam tvarkyt, jei galima per pievą varyt”, – apmaudo neslėpė moteris.

Jos teigimu, niekada nebuvo taip, kad į V. Krėvės pr. 3-uoju numeriu pažymėtą kiemą būtų neįmanoma patekti. „Vietos kiek tik nori įvažiavimui ir išvažiavimui. Telpa įvažiuoti net greitosios pagalbos automobilis. Vietos čia per akis”, – kiemo peripetijas aptarė skaitytoja.

Anonimu panorėjusios likti moters teigimu, tai, kad automobiliai parkuojami ant vejos, nėra didžiausia problema. Didžiausią skaudulį kelia būtent papildomas, vejoje savavališkai įrengtas kelias.

„Čia, kad ant pievutės šiek tiek stovi, tai dar nieko. Esmė, atvaryt per visą pievą, į savo kiemą nuo visai kito namo kelio. Juk matosi aiškiai vėžės per visą pievą”, – įžūlų kaimynų elgesį komentavo moteris ir pridūrė, kad toks neatsakingas vairuotojų elgesys pastebėtas ir žiemą.

Vėžios žiemą / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad už įvardintus Kelių eismo taisyklių pažeidimus vairuotojams gresia baudos. Remiantis Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsniu, kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku, vairuotojams užtraukia baudą nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA