Įžūlus vagišius beveik 2 tūkst. vertės paspirtuką pasisavino vidury baltos dienos – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Įžūlus vagišius beveik 2 tūkst. vertės paspirtuką pasisavino vidury baltos dienos už informaciją žada atlygį

Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi nukentėjęs verslininkas iš kurio parduotuvės buvo pavogtas elektrinis paspirtukas. Policija pradėjo tyrimą.

„Rašau iš įmonės MB Bepilotis Orlaivis. Mūsų parduotuvėje įvyko įžūli vagystė. Konsultavau klientą el. paspirtukų klausimais ir sulaukiau smūgio į krūtinės sritį, ko pasekoje atėmė paspirtuką ir pabėgo“, – rašė kaunietis.

Anot nukentėjusio asmens, nors smūgis buvo stiprus, tačiau greitosios medicinos pagalbos neprireikė. Iš parduotuvės pavogto paspirtuko vertė buvo 1849 eurai.

Už bet kokią naudingą informaciją verslininkas žada net 500 eurų atlygį. „500 Eur tam, kuris suves su teisinga info apie vagį. Nustačius jį, be jokių išlygų atsiskaitau su žmogumi“, – teigė nukentėjusysis.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, gegužės 28 d. 12.23 val. buvo gautas pranešimas, kad parduotuvėje orlaivis.lt žmogus paėmė pasibandyti elektrinį paspirtuką ir paspruko. Su pavogtu paspirtuku asmuo nuvažiavo link Taikos prospekto. Policijos pareigūnai atlieka tyrimą.

Žinantys ar atpažinę minėtą asmenį gali kreiptis bendruoju pagalbos numeriu 112.

Papildyta 15.25 val.

Paspirtuko savininko teigimu, vagis turi ir išskirtinį bruožą – dešinės rankos plaštaka ištatuiruota žodžiais.

Paspirtuko vagis / Orlaivis.lt nuotr.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA