Senajame Karmėlavos stadione įsisuko statybos – Kas vyksta Kaune

Senajame Karmėlavos stadione įsisuko statybos

KRS nuotr.

Trečiadienį Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos stadione futbolo klubo „Hegelmann Litauen“ jaunieji sportininkai įmušė į vartus simbolinį įvartį, o Kauno rajono meras Valerijus Makūnas davė startą rekonstrukcijos darbų pradžiai.

Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos direktorė Rima Kuktienė sakė, kad naujajame stadione bus galima žaisti ne tik futbolą, čia suprojektuotos krepšinio ir tinklinio aikštelės, bėgimo takai.

Konkursą laimėjusios statybų bendrovės „Dylas“ atstovai patikino, kad atnaujintą ir modernizuotą stadioną bendruomenei perduos jau šiemet.

Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Pikčilingis dėkojo Kauno rajono savivaldybei už skiriamą dėmesį futbolui. „Per metus modernizuojate net po kelis stadionus, nespėjam skaičiuoti – tikras proveržis!“ – šypsojosi R. Pikčilingis.

„Karmėlava turi gilias sporto tradicijas, čia užaugo ne vienas žymus sportininkas. Futbolo klubas „Neris“ irgi turi gražią istoriją, todėl ši diena – ilgai laukta. Tikiu, kad naujame stadione atsiras vietos įvairioms sporto šakoms, o ateityje jis pasitarnaus ir „Hegelmann“ futbolo akademijai“, – kalbėjo V. Makūnas.

Karmėlavos seniūnė Violeta Armolaitienė patvirtino, kad bendruomenė laukia ne tik šio stadiono, bet ir kitų suplanuotų objektų – ypač Ramučių daugiafunkcio centro su laisvalaikio sale ir darželiu, parko.

Karmėlavos Šv. Onos bažnyčios klebonas Virginijus Veprauskas palaimino būsimuosius darbus, kviesdamas visus melstis, kad sveikame kūne būtų sveika ir siela.

Kauno rajono savivaldybė sėkmingai vykdo stadionų ir sporto aikštynų modernizavimo programą. Per keletą metų atnaujinti Ežerėlio, Vilkijos, Neveronių, Jonučių, Linksmakalnio, Čekiškės, Domeikavos sporto aikštynai, o Garliavoje įrengtas tarptautinius reikalavimus atitinkantis futbolo stadionas. Rekonstrukcijos darbai vyksta Karmėlavoje, Zapyškyje ir Babtuose, planuojama modernizuoti Raudondvario gimnazijos stadioną.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.