Vilijampolėje dingo karštas vanduo: gyventojų informacija nepasiekė – Kas vyksta Kaune

Vilijampolėje dingo karštas vanduo: gyventojų informacija nepasiekė

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauniečiai trečiadienio vakarą susirūpino dingusiu karštu vandeniu Vilijampolėje, tikina, kad pranešimų apie tai negavo. „Kauno energija“ šiuo metu Vilijampolėje atlieka darbus, todėl vandens tiekimas gali būti sutrikdytas, tačiau situaciją kiek gerina įrengta mobilioji katelinė.

„Būtų įdomu sužinoti, kodėl Vilijampolėje nėra karšto vandens ir apie tai jokios informacijos nėra kiek laiko ir kaip“, – rašė skaitytoja Iveta.

Kaip rašoma „Kauno energijos“ pranešime žiniasklaidai, kauniečiai jau turėjo pastebėti, kad Raudondvario plente iškastos tranšėjos, kuriose keičiami šilumos tiekimo vamzdynai. Natūralu, kad tokių rekonstrukcijų metu tenka atjungti šilumos tiekimą vartotojams karštam vandeniui ruošti. Kad vartotojai Vilijampolėje neliktų be karšto vandens, bendrovė „Kauno energija“ čia įrengė mobiliąją katilinę, kuria iš kitos tinklo atšakos patieks šilumą jam ruošti.

Mobili vandens katilinė / „Kauno energija“ nuotr.

Šis, dar pakankamai naujas techninis sprendimas leidžia aprūpinti vieno ar net keleto mikrorajonų gyventojus karštu vandeniu tose vietose, kur dėl vamzdynų rekonstrukcijos centralizuotą tiekimą tenka atjungti ilgesniam laikui. Šio sprendimo privalumas – jį galima pritaikyti daugelyje miesto vietų ir naudoti kiek reikia.

Vienintelė vieta, kurioje neįmanoma patiekti šilumą vartotojams iš kitur, yra Petrašiūnai, kuriuose irgi šiemet keičiamas magistralinis šilumos tiekimo vamzdynas.

Bendrovė „Kauno energija“ šiemet mieste vykdo net 11 stambių šilumos tiekimo vamzdynų rekonstrukcijos projektų, kurių metu keičiami jau ketvirtą ar net penktą dešimtį metų skaičiuojantys susidėvėję šilumos tiekimo vamzdžiai. Rekonstrukcijos darbai vykdomi keliolikoje vamzdynų atkarpų, kuriose centralizuotas šilumos tiekimas karštam vandeniui ruošti laikinai nutraukiamas.

Šiuo metu mobilioji katilinė pradeda veikti Raudondvario plente. Iš čia ji tieks šilumą karštam vandeniui ruošti Vilijampolėje esantiems vartotojams. Bendrovė „Kauno energija“ informuoja, kad, dėl sudėtingų techninių sprendinių ir priklausomai nuo šilumos poreikio, galimi šilumos (termofikacinio vandens) parametrų svyravimai. Apie galimą parametrų svyravimą bendrovė informuos pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojus bei Valstybinę energetikos reguliavimo tarybą.

Šiluma iš mobiliosios katilinės bus tiekiama nuo š. m. gegužės 12 d. iki liepos 22 d. Pabaigos terminas dar gali pasikeisti priklausomai nuo atliekamų darbų apimčių.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.