Ukrainiečiai atsiprašo „The Roop“: žiuri apiplėšė Lietuvą – Kas vyksta Kaune

Ukrainiečiai atsiprašo „The Roop“: žiuri apiplėšė Lietuvą

delfi.lt 2021/05/25 20:04
DELFI nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Šeštadienio vakarą po metų pertraukos nugriaudėjo „Eurovizijos“ dainų konkursas. Jame triumfavo Italijos atstovai – grupė „Maneskin“. Šiemet skelbiant balsus neišvengta staigmenų, siurprizai neaplenkė ir Lietuvos.

Frazę, kad „Eurovizija“ yra politika, ko gero, girdėti teko kiekvienam šio šou žiūrovui. Ir išties dainų konkurse kasmet pastebima, kaip kaimyninės ar gerus politinius santykius palaikančios šalys remia viena kitą. Nors daliai žmonių toks balsavimas nepriimtinas, ilgainiui „Eurovizijoje“ tai tapo tarsi norma.

Galbūt todėl, remiantis nusistovėjusia balsavimo praktika, dalis lietuvių kiek nusistebėjo, kai šeštadienio vakarą iš Ukrainos komisijos Lietuvos atstovai „The Roop“ negavo nė vieno taško.

Tuo tarpu Lietuvos komisijos balsai, kuriuos skelbė atlikėjas Andrius Mamontovas, buvo itin palankūs Ukrainai. Mūsų šalis grupei „Go_A“ su daina „Shum“ skyrė maksimumą – 12 balų.

Kita balsų dalis Ukrainai taip pat buvo dosni – Lietuvos žiūrovai skyrė vėl 12 balų. Šioje balsavimo kategorijoje ir ukrainiečiai parodė jau visai kitokį įspūdį – žiūrovai mūsiškiams skyrė 10 balų.

Išsiskyrus Ukrainos komisijos ir žiūrovų nuomonei po „Eurovizijos“ socialiniuose tinkluose netyla reakcijos – ukrainiečiai neslepia sumišimo.

Tą puikiai iliustruoja po finaliniu „The Roop“ pasirodymo įrašu „Youtube“ tinkle pasipylę komentarai. Šimtai, o gal net ir tūkstančiai ukrainiečių lieja apmaudą dėl savo komisijos balų ir atsiprašinėja tiek Lietuvos, tiek „The Roop“.

„Buvau šokiruota, kaip jus apiplėšė žiuri! Jie tiesiogine prasme neturi skonio. Bet aš džiaugiuosi, kad atradau jūsų muziką per šį dainų konkursą. Daug meilės iš Ukrainos“, – rašė viena internautė, kurios komentarą „pamėgo“ dar pusė tūkstančio žmonių.

Jai antrino ir kitas: „Lietuva, jūs turite unikalų, labai įsimintiną numerį!!! Atsiprašau dėl mūsų žiuri. Su meile, Ukraina.“

„Lietuva! Ukrainos komisija nėra visa Ukraina! Taigi leiskite jiems tą nulį ridenti kuo toliau. Jūs esate puikūs! Šviesūs! Kūrybingi! Linkėjimai iš Ukrainos“, – šiltus žodžius brūkštelėjo dar vienas ukrainietis.

Pastebėjus, kas dedasi po „The Roop“ vaizdo įrašu komentarų sekcijoje, ne vienas internautas kiek nustebo ir susumavo, apie ką šioje vietoje žmonės pasisako dažniausiai.

„10 proc. komentarų: žmonės, kurie giria gerą dainą. 90 proc. komentarų: ukrainiečiai, kurie atsiprašinėja dėl „šūdinų“ komisijos balų. Jei tai ne meilė, tai kas tuomet?“ – apibendrino dar kitas komentatorius.

Delfi primena, kad šiemet Lietuva dainų konkurse užėmė 8 vietą, Ukraina – 5.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.